Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

1. Haftada olan hamişler bulantı var mı acaba ve aşırı üşengeçlik ?
3 Beğeni

Bende 5+3 teyim ikinci bebisim kidemliyim yani :blush:bulanti yok ama uyku hali ve minik kramp var kasikta

4 Beğeni

Hayırlı akşamlar canım aramıza hoşgeldin :partying_face::star_struck: Gebeliğin hayırlı olsun canim benim :two_hearts:

1 Beğeni

5+4 aşırı uyku hali ve yorgunluk var bulantı yok ilkinde de olmamıştı inşallah olmaz ara ara sancım oluyor

1 Beğeni

Teşekkür ederim :pray::heart:

1 Beğeni
  1. Gebeliğim ikisinde hiç bişey hissetmedim bunda çok nazlı üşengeç bişey oldum :innocent:

Sancı bende de ara ara var uyku değilde halsizlik çok var

Merhablar ben 5+3 bulanti ve kusma haric diger belirtiler devam ediyor ama bu beni endiselendiriyor :face_holding_back_tears::face_holding_back_tears: umarim bebek iyidir ve oradadir ilk kontrolde sadece kese gozukmustu bu cuma da kalp atisi ve bebek gozukecek mi doktor ona bakacak :face_holding_back_tears: dua beklerim kizlar umarim vardir bebis orda :face_holding_back_tears: onun haricinde kabizlik bel agrisi kasiklarda ara sira batma hissi halsizlik gogusler de asiri olmayacak sekilde hassasiyet ve hic bisey yapmak istememe var :face_holding_back_tears: sanki belirtiler azaliyor gibi geliyor umarim psikolojikdir cok endişeleniyorum :face_holding_back_tears:

1 Beğeni

Umarim bulanti ve kusma koku hassasiyet olmamasi normaldir. Bu arada bebisiniz hayirlis olsun Rabbim sağlıkla kavustursun tum anneleri :heart_eyes::heart_eyes:

Ara ara bulanti ve kramp var halsizlik uyku yok hiç 6 ya girdik biz ama keseyi göremedik yarin gözükür inşallah uygulamaya göre 7 inci haftada ben bir hafta geride eksik sayiyorum

Hiç belirti olmaması çok normal. Daha iyi kız ne istiyorsun. Mide bulantısı falan çok kötü insanı hayattan soğutuyor. Benim de 6. Haftadan bu yana midem aşırı bulanıyor hep kusuyorum. 11. Hafta olacaz yarın

1 Beğeni

Çok normal ilk haftalarda, 3. aydan sonra rahatlarsınız :blush:

Aramıza hoşgeldin :tada:

Gebeliğin hayırlı olsun :ribbon:

20+5 olduk hala bitmeyen mide bulantıları yaşıyorum benim gibi aynı durumu yaşayan var mı

2 Beğeni

Ben vertigo ve meniere sendromu cektim neredeyse 2 yil o kusmalardan kusa kusa acillik olamlarimdan kurban oldugum Rabbim sanirim acidi bana hamilelik rahat gecsin diye maşallah diyeyim ama insan bi tik endiselenmiyor degil :face_holding_back_tears: yani bi hamilenin cektigi izdiraba yakin cektim ben de cok kotuydu :sob:

2 Beğeni

İşte Allah’ın lütfu sana, ne güzel.

2 Beğeni

Ben yaşamadım bu yazı yardımcı olacaktir canım

Elhamdüllillah elhamdüllillah elhamdüllillah :face_holding_back_tears: Rabbim isteyen herkese nasip etsin :face_holding_back_tears::palms_up_together:t2:

1 Beğeni

Ne için önemli peki bende 8+3 hamileyim 4 5 kilo kaybım var ama doktor bebekte sıkıntı olmadığını söylemişti