Hamilelikte mide bulantısı

Kaynak: Hamilelikte mide bulantısı | Hamilelik Blog
Hamilelikte mide bulantısı ne zaman başlar? Hamilelikte mide bulantısına ne iyi gelir? Bulantı ve kusma ne zaman tehlikelidir? Tüm bu soruların cevabı yazımızda.

1 Beğeni

Kötü kokular duyduğumda midem çok bulandı. 2. Trimester başlamasıyla bulantılarım bitti.

1. Haftama giricem yarın . Hafif miğde bulantılarım var ama bulantıdan hariç durup dururken çok yogun bi sekilde migdem bulanıyo ve kendimi tutamıyorum afedersiniz kusuyorum direk böyle olan varmı ya normalmi bi anda böyle olmak
1 Beğeni

O haftadan tam 3 ayın sonuna kadar öyleydim prilam benim dostumdu o kadar seviyodum ama bende kusma refleksi yok sadece bulantı ve şiddetli bulantılardi

3 Beğeni

Evet hatta ben cok kotu oluyorum midem eksiyo posetle geziyorum ve bazen hic tuvaletten cikmiyorum

1 Beğeni

Bende öyleydim. Hiç bişey yokken ortada midem bulaniyordu. Normaldir. İlk aylarda öyle

1 Beğeni

Çok kötü ya :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Allah kolaylık versin zor gerçekten

1 Beğeni

Gerçekten zor ya bianda geliyo Allah hepimize kolaylık versin

Ahhh ahh o günler çok zor hiç geçemeyecek zannederdim psikolojim bozulmuştu bir gün 12 defa kustutugumu hatırlıyorum çok şükür 3 buçuk ayda hepsi gitti tiksinmelerim falan sadece bir dolap kokusu gitmedi burnumdan onun dışında bir istah bir istah :rofl::heart_eyes:

2 Beğeni

Ayy darısı başıma ya ilk hamileliğimde miğde bulantısı nedir hiç bilmem bu sefer çok kötü :joy::face_with_hand_over_mouth:

2 Beğeni

Bende ilk hamileligimde hiçbir şey yaşamamıştım ama bu hamileliğim kusmalı ağrılı bir acayip geçti 14 15 hafta kadar kustum. Şimdi bel ve alt ağrısı yaşıyorum sadece… onun dışında @Bgjhbn nin dediği gibi bir iştah bir iştah. Şimdi bile 1 muz 1 avuç çerez yedim bir bardakta süt içtim yattım geri… :rofl:

2 Beğeni

Benim de öyleydi bianda kalkıp kusacak en uygun yeri buluyordum :joy: özellikle su içince tetikliyordu

1 Beğeni

Ohh ne güzel afiyet bal şeker olsun :white_heart::white_heart:

1 Beğeni

Aynı bende o durumdayım şuan :joy::joy:

Erkek bebiş olabilir duyumlarıma göre erkekte daha fazla mide bulantısı oluyor :joy:

2 Beğeni

Bende tam tersi diye biliyorum canım kızda daha çok miğde bulantısı olurmuş ilk cocugum erkek onda hiç olmamıştı. Gönlümden geçen kız Allah sağlıklı evlat versin en başında ama içimden hep kız geçiyo yada çok kız istediğim içinde olabilir :face_with_hand_over_mouth:

1 Beğeni

Ohhh ne güzel :rofl::heart_eyes:benim. İlk hamilelik

1 Beğeni

Rabbim gönlünüze göre versin inşAllah :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Hiç alakası yok… ilk oğlumda hiç bulantı olmadı şimdi yine erkek bebek bekliyorum ama 15 hafta bulantı kusma çektim

1 Beğeni