Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

Banada zofer iyi gelmişti her gun sabah kalkar kalkmaz aç karnına içiyordum ilk gebeligimde Bide zencefil bal limon sıcak suda karıştırıp yudum yudum içiyordum

Yoğurt bana iyi geliyordu :melting_face: @Tülayklnç

Kızlar ben sabah aç karnına yarım limon yiyorum limonu sevdiğim için ama tansiyon düşüklüğü yapabilir bir de yiyebilir misiniz bilmiyorum fikir amaçlı yazayım dedim

1 Beğeni

Hayırlı akşamlar arkadaşlar.7+5 haftalık hamileyim.Düşük riskim var. Ama mide bulantim da cok fazla . Bir şey yiyemiyorum. Bulannti için ne tavsiye edersiniz?

2 Beğeni

Aramıza hoşgeldin :purple_heart: @Ab0121

Gebeliğin hayırlı olsun :ribbon:

Düşük riskin olmasına üzüldüm, bolca uzan olur mu ? :slightly_smiling_face:

Benim mide bulantıma tuzlu kraker, soğuk tuzlu salatalık çok iyi geliyordu. Dene istersen. Baktın geçmiyorsa doktoruna danışarak mide bulantı ilacı alabilirsin

2 Beğeni

Teşekkür ederim , hoşbuldum :heart: Bolca uzaniyorum sadece tuzlu kraker yiyebiliyorum,su bile içemiyorum. Sanırım ilac almak durumunda kalacağım :pensive:

Iyi aksamlar canim aramıza hoşgeldin @Ab0121

Banada yardımcı olun lütfen 6+4 bulantılarm çok fazla acıkıyorum bılantı yüzünden yiyemiyorum

Merhaba hosgeldin canim hayirli olsun. Benim de dusuk riskim var 20 gundur raporluyum yatiyorum. Bulantim oldukca genelde peynir ekmek ve beyaz leblebi ile bastirmaya calisiyorum bulantimi. Bi de ilac verdi doktor onu kullaniyorum.

https://forum.mucizeanne.com/t/hamilelik-bulantilarinin-onune-nasil-gectiniz-gece-gunduz-durmuyor/2937/2 Bu yazi yardimci olabilir

Düşük riski olduğunu neye bağladı doktor acaba? Merak ettim hayırlı olsun bu arada

Kanamalarim cok fazlaydi benim canim parca seklinde dusuyodu hep. Doktor kontrolde kese etrafinda kanama alanin olusmus dedi bol bol dinlen kendini yorma dedi. Sonra igneler verdiler. Cok sukur kanamam durdu

1 Beğeni

Aynısını yaşıyorum :pensive: sürekli açım ama yiyemiyorum

Dr prilam diye ilac verdi bana canim bana bulanti icin sana verildi mi ilac

Benimde uyandığımdan itibaren gün boyu aralıklarla bulantım tutuyor. Açlıkta bulantı yaptığını fark ettim ve lisetimi şöyle oluşturdum, tuzlu kraker , leblebi, boş ekmek, mide suyunu emdiğini düşğnüyorum ve iyi geliyordu :smiling_face: umarım sizlerede iyi gelir hanımlar :innocent::innocent::innocent:

1 Beğeni

MaşeAllah çok şükür geçmiş olsun :heartbeat::heartbeat:

Midem asiri bulaniyor ve bisey yiyemiyorum ama bebegim icin yemem lazim ne yapabilirim

1 Beğeni

İlaç kullanıyor musun canım ?

Meyve yemek iyi gelir belki

Hayır ilac kulanmiyorum doktorum yazmadi bana

1 Beğeni

Eğer yemeni etkileyecek düzeydeyse bence ilaç yazmasını istemelisin