Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

Evet cok kotu doktoruma söylemem lazim tesekur ederim onerin icin​:hugs:

1 Beğeni

Kraker, meyve ve yoğurt bana iyi gelmişti sabahları nesguik mısır gevreği bu da rahatlatırdı ama sütte uzun uzun bekletip yumuşatıyorum :grin:

3 Beğeni

Tesekur ederim camim bunlarida uygulayacagim :hugs:

2 Beğeni

8 haftalık hamileyim 3. Gebeliğim ama inanın unutmuşum bulantılarım hiç bir şekilde gecmiyo onersii olan varmı prilam ilacı içiyorum dün artık serum taktılar yinede geçmedi :pensive:

1 Beğeni

Sorma canım valla aynı durumdayım. Tiksindiğim her şeye istifra edesim geliyor. Özellikle kokulara çok hassasiyetleştim. :smiling_face_with_tear:

1. Haftadayim özellikle geçen hafta sabah bulantılarım çok olmuştu. 1 kez kustum oda tam kusmak değil beyaz sıvı geldi ama onun dışında bir bulantı yaşamadım. Bu normalmi kusan bayanlar daha sağlıklı çocuk doguruyomus diye duydum cevremden
1 Beğeni

Her hamilelik birbirinden farklı olduğu için bu konuyu kafanıza çok takmayın bulantıyla sağlıklı bi hamileliğin bi alakası olduğunu düşünmüyorum keşke bende bulantısız geçirseydim ama kısmet

1 Beğeni

Ne alakasi var canim benim annem bazen hamile oldugunu unuturmus ne bulanti ne kusma ne bas donmesi ne agri vs hic bir belirti olmazmis bende kusma yok ama bulanti var eskiler hep konusur canim sen keyfini cikar

1 Beğeni

Ben de 7+6’dayım 6. Hafta ortaları 7 gibi mide bulantılarım baya arttı. Kendim için konuşmak gerekirse bu sabah mesela kustum. Dediğinizle aynı şekilde. Ve rahatladım resmen. Geçen de öyle oldu. Belki sizde de kusunca rahatlama oluyodur. Tabi sadece kendimde gözlemlediğim bir şey emin değilim

Dün bende artık baya kötü olunca hastaneye gittim serum taktılar ama bugün yine aynı :pensive:

Öyle düşünmeyin :confounded::pleading_face:

Merhaba @Suzan hoşgeldiniz :bouquet: yoğurt kraker meyve rahatlatır

Teşekkür ederim hoşbuldum :rose: kraker en iyi gelen ama belli bir süreden sonra oda etkilemiyor :pensive:

Aramıza hoşgeldin :tada: @Suzan

Gebeliğin hayırlı olsun :ribbon:

İlk gebeliğimde ben de sizin gibiydim :pensive:

Kusmakla bebeğin sağlığının bir ilgisi yok ama kusmak normal

Neden olmasın. Nasıl içebiliyorsanız öyle için :blush:

2 Beğeni

Motivasyon sulugu ile icin icine salata limon da ilave edin tadi değişir daha rahat içersiniz

2 Beğeni

Canın nasıl istiyorsa öyle iç:smiley:

2 Beğeni

Deniycem sağolun :wink:

2 Beğeni

Kizlar bir bakmisim midem bulaniyor yemek istemiyorum sonra acikiyorum yiyorum anlam. Veremedim mide bulantilari boyle mi oluyor ya 6 haftalik

1 Beğeni