Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

Bazen tüm gün sürüyor benim. Mide bulantısından ağzıma bir şey süremiyorum. Ama açlık da çok etkiliyor. Saçma bir kısır döngü oluyor. Yesem içim razı değil yemezsem midem :sweat_smile: bazı günler gündüz iyi oluyorum akşam başlıyor bulantılar.

Yani boyle bi iyi bi kotu olmak normal mi ne zaman gelecebi belli olmiyor bi bakiyorum iştahliym sonra bakiyorum istah gitmis

Böyle oluyor ben 4 yemek kaşık yemeği zor yerdim 16. Haftadan sonra azalmaya başladı

Daha çok yeni olduğu için çok normal. Az dayanın, geçecek :blush:

Sabah bulantılarını bastırmak için neler yediniz ?

2 Beğeni

Ekmek, tuzlu kraker yedim ben

Bende yedim de kâr etmiyor onlarda

Doktorum ilac vermişti bana o biraz azaltmisti simdi yok denecek kadar az

Sadece meyve ekşi meyveler sabahları ne yersem kusardım hep

1 Beğeni

Ben bi çare bulamamıştım​:persevere:

Arkadaslar cok mıdem bulanıyo ne yesem kusuyorum bı öneriniz varmı

2 Beğeni

Dün mide bulantım için ilk kez bir şey denedim ve fayda etti bulantımı kesti. Eşimden bana Churchill (Çörçil) yapmasını istedim sağ olsun yaptı ve içtim iyi geldi belki sana da etki eder. Sade soda, tuz, limonla yapılıyor oranlarını bilmiyorum eşim yapıyor genelde internette yazıyor ama tarifi bak istersen ben tuzu biraz fazla koydurdum bulantım kessin diye denemekten zarar gelmez

2 Beğeni

Teşekkürler edrım canm

1 Beğeni

Bir tam limon bir çay kaşığı tuz ve bi tane maden suyu koyuluyor içine bende işe yaradı mı tam hatırlamıyorum bende baya içiyodum sonradan içemedim ama

2 Beğeni

Bizde 7 haftalık olduk bugün son beş gündur midem bulaniyor aşırı yemek yiyemiyorum çaydan bile tiksindim ama sürekli yorgunum bu durum normal mi

1 Beğeni

Normal elbette, vücut uyum sağlamaya çalışıyor :blush:

Bana gece yatmadan alacagim bulanti ilaci verdi iyi geldi istahim yerine geldi

1 Beğeni

Ilaci ne zaman iciyorsun

Bana bulanti icin gece yatmadan iç sabahi anca etkiler demisti ama senin bulantı icin gunde 3 fazlaymış kilo kaybin oluyor mu ona. Dikkat et

Pazartesi kontrolum var hastaneye gdcm ilaç verirler mi bulantı icin