Yumurtlama dönemi

İlişkim 9 ocakta oldu o zaman bugünü boş geçelim bende her gün ilişkinin sağlıklı olmadığını duymuştum

1 Like

Ben çok heyecanlandım :palms_up_together:t2::palms_up_together:t2:

1 Like

Bende heyecanlıyımmm ama stres de yapmamaya çalışıyorum :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

Evet sakin ol kafana da hiç takma stres yapma akışına bırak

1 Like

Merhaba canım Görümcem bu kürle hamile kalmış ama nasıl kullandı bilmiyorum. Hayıt tohumu’nun da faydası olduğunu biliyorum.

Merhaba evet hayıt tohumu bende duydum aldım hatta bir iki defa kullanabildim ancak

İnternetten de ne kadar kullanılacağını araştırabilirsiniz ben bir tatlı kaşıgı, kaşıkla biraz ezerek kullanmıştım ama onun etkisi oldu mu bilmiyorum 1ay sonra hamile olduğumu öğrendim :smiley:

Canım sende durumlar ne var mı haber

Ben bekliyorum şuan reglime 8 gün kaldı :face_holding_back_tears: bakalım ne olacak

Yaa hadi bakalım

1 Like

Merhabalar hanımlar ovülasyon testlerimi paylaşmıştım sizinle şuan ona göre regl olmam gerekiyordu 3 gün falan gecikti erken gebelik testi yaptım dün ama negatif ama 1 hafta öncesi çok şiddetli sancılarım oluyordu şuan daha az ama göğüs ağrısı çok göğüs uçlarım da çok acıyor olsa testte de çıkardı sanırım ama neden böyle oldu anlayamadım

Adetiniz geçtiyse kan testi en iyisi

Aslında evet ama ovülasyon testinde yumurtlama gördüm ve onun üstünden 17 gün geçti yani testte de çıkardı diye düşünüyorum

Bazen çıkmaya biliyor

Kan ver varsa çıkar inşallah vardır

Çok erkense çıkmayabiliyor 2 gün sonra kan testi verin :pray:t2::pray:t2: