Unutulmaz hamilelik anıları

Kimse kimsenin ne yaşadığını bilmeden konuşuyor duruyor en çok Buna sinir oluyorum boş ver kafaya takmaya bile değmez Sonuçta elinde mesleğin var mı var çalışmamak benim kendi tercihim çocuğumun belli bir yaşa kadar anneye ihtiyacı var Ben nasıl olsa çalışırım önce onun mutluluğu de geç boş ver

3 Likes

Bunu bende hep düşünüyorum ve bu baskı benim üstümdede çok var. Kpss hazırlanacağım kitap bakıyorum bakalım hayat bizi nereye sürükleyecek yada ben mi hayatı kendi istediğim gibi yönlendireceğim. :blush:

2 Likes

@ezgi-y ne kadar güçlü bir kadınsın maşallah kızın senin gibi bir annesi olduğu için çok şanslı. Kendimi kızının yerine koydum keşke benim annemde senin gibi çocukları için bişeyler yapsaydı belki şuan herşey daha farklı olurdu. Rabbim kızının bahtını geleceğini açık etsin :palms_up_together::cherry_blossom: senin o güzel gözlerin de hiç hüzün görmesin inşallah​:palms_up_together::cherry_blossom:

2 Likes

Teşekkür ederim canim benimm :hibiscus::hibiscus: bende isterdim annemin bizim icin biseyler yapmasini ama olmadi kiizmin benim gibi mutsuz huzursuz bi ortamda büyümesini istemedim yine babasi babaligina diyecek lafim yok asla da kizima karsi babasini kötüleyen bi anne olmadim tam tersi hep iyi konustum çünkü o bir kız çocuğu ve benim gibi baba eksikliği yaşasın istemedim aslinda hepimiz güçlüyüz sadece sınandığımız yerler farkli Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün insallah :heart::heart: @Funda

3 Likes

Haklısın hepimizin sınavı farklı. Amin inşallah :heart: :palms_up_together:

3 Likes

Benim en kötü anım 4 aylıkken kayınvalidemi yanımıza gönderdiler. O süreçte anneme kanser teşhisi konuldu biz oraya gidip gelicekken burda aynı ilçede ikamet ettiğimiz görümcem kayınvalideme doktor randevusu almış(oysa düzenli gittiği doktoru var) ben götürürüm demiş. Günü gelip çatınca çalışıyorum ben götüremem demişti. O zaman mide bulantılarım ve karnıma giren ağrılarla ben götürmüştüm. Hiçte bişeyi çıkmadı.Eşimde çalışıyodu. Aç susuz durmuştum saatlerce. Şimdi iyi yapmışsın aferin diyen yok arkamızdan konuşuyolar. Neymiş 40 ım çıkmadan gelmeyin demişim. İykide demişim ne faydaları var sanki. Halası olacak görümcelerim hepsinin durumu çok iyi kusura bakma bişey alamadık deyip 200₺ verdiler şaka gibi.

2 Likes

Benim Oğlumda olmuşdu 3 ay Ateşim düşmədi hamile kaldığım ilk gündən 3 ayım tamam olunacan çok zorluklar çəkdim hərgün eve ambulans geliyordu birgün bana hemşire söyledi ki git bebeyi aldir çok Əziyyət çekiyorsun geceyenen acile gidiyordum seyrom falan oluyordu iynə flaan ateşim bir iki saatlik dusuyordu tekrar kalkiyordu Havalar gunesliyken ben pantalonda geziyordum doktor bana hep antibiotik yazıyordu birgün eczanede bana söylədilər bu kadar antibiotik kulaniyorsun bebeyin kulakları esitmiye bilir Çok zorluklar çəkdim Direndim çok şükür Oğlumu kucagima almak nasib oldu Düşünüyordum ki hep boyle olucam.hic ateşim düşməyəcək 3 ay bana 3 yıl gibi gecdi simdi oğlumun 3 yaşı var çok şükür hərşey yolunda simdiki bebeyimde Sadəcə Miyde bulantısi çok oldu oglumdaki gibi zorluk çekmedim

2 Likes

Her anı unutulmaz oldu diye bilirim :woozy_face:en unutulmazı marketde bayıldığım andı.