Tirozomi 18 ­čśş

Can─▒m merhaba niyetim inan ki morelini bozmak de─čil. Ama senden bir ricam olacak, do─čumuna ├žok az kald─▒ rabbim ikinize de sa─čl─▒k s─▒hhat versin hay─▒rl─▒ bir ┼čekilde evladini kuca─č─▒na almay─▒ ve b├╝y├╝tmeyi nasip etsinÔÇŽ L├╝tfen e─čer akl─▒na gelirsem bana do─čumun esnas─▒nda dua eder misin? Doktorlar yan─▒lm─▒┼č olsun bebe─čim sa─čl─▒kl─▒ s─▒hhatli hay─▒rl─▒ bir ┼čekilde do─čsun ve ya┼čas─▒n :palms_up_together::pleading_face: Ne kadar sa─čl─▒k sorunu varsa rabbim hepsine ┼čifa versin en hay─▒rl─▒s─▒ en g├╝zeliyle ┼čekillendirsin yavrumuÔÇő:sob::sob::sob: Bug├╝n randevum var o y├╝zden de ├žok iyi hissetmiyorum kendimi in┼čallah hay─▒rl─▒ haberler al─▒r─▒mÔÇŽ Seni e┼čine ve evlatlar─▒n─▒ AllahÔÇÖa emanet ediyorum :palms_up_together:t3::rose:

2 Likes

Rabbim g├Ânl├╝nde olan─▒ hay─▒rla versin can─▒mÔÇŽ in┼čallah ├žok g├╝zel haberlerle d├Ânersin in┼čallah bebe─čin do─čdu─čunda sa─čl─▒kl─▒ hay─▒rl─▒ bir evlat okur sanaÔÇŽ senin gibi dua isteyen arkada┼člar varÔÇŽ liste yapt─▒mÔÇŽ do─čuma giderken elime yazmay─▒ planl─▒yorum :slightly_smiling_face::palms_up_together:

1 Like

Allah raz─▒ olsun can─▒m :rose::two_women_holding_hands:

1 Like

Hamilelerin duas─▒ kabul olur derler. G├╝zel haberler al─▒rs─▒n in┼čallah bir sonraki kontrol├╝nde. Rabbim ┼čafi ismiyle ┼čifas─▒n─▒ versin. En hay─▒rl─▒ ┼čekilde normal bir gebeli─če d├Âner doktorlar yan─▒lm─▒┼č olur in┼čallah :pray:t3:

1 Like

Allah raz─▒ olsun can─▒mÔÇŽ Bug├╝n amniyosentez sonucun da ├ž─▒kt─▒ h├ól├ó ayn─▒ ┼čeyi s├Âyl├╝yorlar. Ama ben asla Rabbim den umudumu kesmiyorumÔÇŽ Hi├ž kimseyi Rabbim bu duruma d├╝┼č├╝rmesinÔÇŽ AllahÔÇÖa emanet olun :heart::rose: