Tirozomi 18 😭

Canım merhaba niyetim inan ki morelini bozmak değil. Ama senden bir ricam olacak, doğumuna çok az kaldı rabbim ikinize de sağlık sıhhat versin hayırlı bir şekilde evladini kucağına almayı ve büyütmeyi nasip etsin… Lütfen eğer aklına gelirsem bana doğumun esnasında dua eder misin? Doktorlar yanılmış olsun bebeğim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde doğsun ve yaşasın :palms_up_together::pleading_face: Ne kadar sağlık sorunu varsa rabbim hepsine şifa versin en hayırlısı en güzeliyle şekillendirsin yavrumu​:sob::sob::sob: Bugün randevum var o yüzden de çok iyi hissetmiyorum kendimi inşallah hayırlı haberler alırım… Seni eşine ve evlatlarını Allah’a emanet ediyorum :palms_up_together:t3::rose:

2 Beğeni

Rabbim gönlünde olanı hayırla versin canım… inşallah çok güzel haberlerle dönersin inşallah bebeğin doğduğunda sağlıklı hayırlı bir evlat okur sana… senin gibi dua isteyen arkadaşlar var… liste yaptım… doğuma giderken elime yazmayı planlıyorum :slightly_smiling_face::palms_up_together:

1 Beğeni

Allah razı olsun canım :rose::two_women_holding_hands:

1 Beğeni

Hamilelerin duası kabul olur derler. Güzel haberler alırsın inşallah bir sonraki kontrolünde. Rabbim şafi ismiyle şifasını versin. En hayırlı şekilde normal bir gebeliğe döner doktorlar yanılmış olur inşallah :pray:t3:

1 Beğeni

Allah razı olsun canım… Bugün amniyosentez sonucun da çıktı hâlâ aynı şeyi söylüyorlar. Ama ben asla Rabbim den umudumu kesmiyorum… Hiç kimseyi Rabbim bu duruma düşürmesin… Allah’a emanet olun :heart::rose:

2 Beğeni

@Hande selam canım bayadır sana rastlayamadım. Durumun nasıl?