Seninle aynı ayda doğum yapacak anneler grubu

Merhaba kızlar. Aynı ay içinde doğum yapacak olan Mucize Anne adaylarımız için gruplar oluşturduk. Gruplar sayfasında doğum yapacağınız ayın anne grubuna katılabilirsiniz.

Grup içi mesajlaşma, diğer gruplardan bahsetme gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

Gruplara katılarak sizinle aynı dönem hamile kalan anne adayları ile konuşabilirsiniz.

Gruplar sayfasına ulaşmak için sağ üst köşedeki ikonuna tıklayın, ardından daha fazla sekmesine tıklayın.
Screenshot_2

1 Beğeni

@agustos-anneleri hoş geldiniz :two_hearts:

2 Beğeni

@Tahmina bahsettiğim konu buydu

@Cansu bir konuda temmuz annelerinin fikrine almak ve hepsine bildirim gitmesini sağlamak için şunu yazman yeterli: @temmuz-anneleri

1 Beğeni

Eylülde doğum yapacak anneler​:smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

Eylül annelerine bildirim gitmesini sağlamak için şöyle yazmalısın: @eylul-anneleri

1 Beğeni

@eylul-anneleri teşekkürler :pray::smiling_face_with_three_hearts:

@mart-anneleri doğum yaptınız mı veya önümüzdeki günlerde yapacak olanlar … benimki 23 Mart

4 Beğeni

@mayis-anneleri burda mı benimde mayısta doğumum olucak​:blush:

5 Beğeni

Burdayım burdayıımmm :heart_eyes::heart_eyes: 19 Mayıs gösteriyor uygulama :upside_down_face:

3 Beğeni

@ekim-anneleri neredesiniz(uygulamaya göre 9 ekim) insallah ekim veya eylül sonuda olabilir​:smiling_face_with_three_hearts:

5 Beğeni

Hayırlısıyla gelsin inşallah kız mı erkek mi cinsiyeti benimkide ya mayis başlarına ya da ortalarina denk geliyor yine de uygulamanin verdigi tarihe o kadar guvenmiyorum doktor tarih verir zaten tam net olarak benim oğlum olcak ya sizin​:blush: hazirliklarini yapmaya basladiniz mı hastane cikisi icin

1 Beğeni

Benim de 02 Ekim diyor ama içimden bir his Eylülün sonuna doğru gelecek diyor :smiling_face:

3 Beğeni

Oğlum olacak nasipse :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: 5 aydan sonra başladık hazırlıklara bu hafta 32. Haftam dolacak işten izne ayrılıyorum. Sonrasında önce bı evi hazırlayıp sonra da bebemin kıyafetlerini yıkama ütüleme işlerine başlayacağım inşallah :blush: Bu c.tesi kontrolüm var, doktor aşağı yukarı bir tarih verir diye düşünüyorum bende bakalım hayırlısı :heart:

Hayırlısıyla al kucağına en iyisini yapmışsın bende yeni başlayacağım kıyafetlerini yıkamaya ilerleyince daha da ağırlaşcam icin yapamam diye yapcam şuanda çok ağırlaştım bugun kontrole gittim ama inatçı bıdık poposunu dönmüş yatiodu göstermedi kendini​:see_no_evil: 3 hafta sonra gene gel doktor dedi benimde 30 cu haftam bitmek üzere :blush::heart::see_no_evil:

1 Beğeni

@Cesurumm bir de bu anlatımla dener misin

Mavi ile yazılmış gruplar sayfası yazıyor oraya basınca otomatik sayfa açılıyor @Cesurumm

Yaptım ama orda yaxişmalar burdakı gibi degil

1 Beğeni

Evet gözümüz burdaki görsellere alışmış, ordan da sık sık yazışırsak gözümüz alışır

Evet ,inşallah,teşekkür ederim

1 Beğeni