Senin ruh halin nasıl

Deli ediyor bu eşler bazen

1 Beğeni

Yaa canım benim, çok teşekkür ederim :blush: Dualarınızı eksik etmeyin benden :pleading_face::pray:

2 Beğeni

@NURAN Senin için üzgünüm kardeşim,zor olmalı:pleading_face: Sakinliğini koru,vazgeçmemeye çalış.Eylül kuş seni üzmez inşAllah.Dualarım seninle​:pleading_face::palms_up_together:t2:

2 Beğeni

Çok sağol kardeşim :kissing_heart:

1 Beğeni

Valla ne yalan söyleyim yakindan tanisam bu kadar severdim herhalde :heart: cok sicak cok icten geliyorsun bana sende iyiki varsinnn :rose::rose:

2 Beğeni

Her aksam günlük rutinimiz bu :smiling_face::smiling_face: sevgi çemberi diyoruz adina aksamlari daha bi hareketli oldugu icin sohbet ediyoruz hep birlikte bebisi de katarak. :smiling_face::smiling_face:

2 Beğeni

Aaa sen neden boylesin kiii kiyamam :heart::heart:

2 Beğeni

Çizimler çok iyi ya :rofl:

5 Beğeni

Çizimler harika kizlar :joy:

3 Beğeni

Aaa şimdi anladım arkadaşım

1 Beğeni

Günay beni çok zorladı ben de kocama içimden kızdım bilmiyorum belki haklıyımdır :sleepy::pleading_face:

2 Beğeni

@afrikanın_gelini54 @Fidan1 ikinci görsel internetten hadi siz de yapın sizi merak ediyorum

1 Beğeni

Haklisin tabikiii eşler biraz daha destek olmali bende bazem sinir oluyorum sinirimden oturup ağlıyorum tam uzanmisim dinleniyorum meyve getir yiyelim diyo mesela cinlerim tepeme cikiyo yada iki dakka fazla baksin telefona deli oluyorum kusura bakmasinlar ama insan büyüyor icimizde ve doguncada bize muhtac bir varlikla ugrasiyoruz biraz yardimci olmalari lazim

2 Beğeni

Senin koca da benim koca kadar ayıp etmiş. Sanki kul köle olsunlar dedik

2 Beğeni

Yaa cogu zaman ilgili dedigimi yapar ama bazen deli ediyo beni senin bana yapman gerekenleri ben sana yapiyorum diyorum aglamaya basliyorum zaten normalde de sulu gözüm hamilelikden dolayi iyice hassas oldum ben aglayinca zaten bin pisman oluyo istedigine ama sustur beni o saatten sonra sussturabilirsen basta yapmayacaktin diyorum

2 Beğeni

Bizim de aynı aslında ilgili bir eş ama bazen boyle oluyor

2 Beğeni

Biraz daha ilgi tek istedigimiz buu :smiling_face::smiling_face:

2 Beğeni

Psikolojimi sağlam tutmanın yollarını:face_with_spiral_eyes:

2 Beğeni

Hanımlar ruh haliniz nasıl?

1 Beğeni

Anlık ben

Overthinking Nuclear Explosion GIF by Fran Borzea

2 Beğeni