Senin ruh halin nasıl

Muhtemelen atak haftasına girecek, sinyal veriyor size. Allah yardımcın olsun :pray:

1 Beğeni

Amin sağol,sanada :face_with_spiral_eyes::pray:

1 Beğeni

Cokk normal senin stresin sana yetiyor birde sana ters gelen bir cümle duyunca daha da sinir oluyosun ki anne bebegi icin en iyisini düşünür her zaman ama bunu çevremize anlatamıyoruz maalesef en yakinimiza bile sen bu süreci en iyi şekilde atlatacaksin eminim biraz zamana ihtiyacin var sadece :heart::heart:

2 Beğeni

Valla artık o kadar çok kendimi yıpratmama kararı aldım zaten. Olursa olur, olmazsa olmaz diye kendimi teselli ediyorum. Çok çabalıyorum çünkü, gittiği yere kadar. Son damlaya kadar veririm sütümü, bittiği yerde bitsin ne yapayım. Vallahi kıçımda bile sivilce çıktı stresten. Havalar serinledi burda, buz gibi ama ben stresten terliyorum. Kendimi yıpratınca ne oluyor sanki. Vicdanım rahat en azından. Çok dua ediyorum eskisi gibi emsin, içsin diye ama Allah en hayırlısını bilir diye düşünüyorum artık :roll_eyes:

5 Beğeni

Aynen canim her zaman en hayirlisi olsun ikiniz icinde sakin ol diyemiycem duygun neyi gerektiyorsa onu yasa aglamak geliyorsa icinden agla icine atma sen cok güçlü bi annesin bununda üstesinden geleceksin :heart::heart: @NURAN

3 Beğeni

Çok iyi geliyor senin söylediklerin bana. İyi ki varsın :heart:

2 Beğeni

Anlık ben

8 Beğeni

Bebek bakımına yardım etmek yerine televizyon izleyen babayı resime dahil etmen çok büyük olgunluk arkadaşım :sweat_smile:

4 Beğeni

Kara kara ne düşünüyorsun :grin:

3 Beğeni

Aaa çok tatlısınız. Sakin bir ruh haline sahip olsaydım duygulanırdım :innocent:

2 Beğeni

Bi video görmüştüm onu bulursam sana atıcam

1 Beğeni

Süt sağma ve çöpe atma sonra tekrar Eylül’e vermeni anlamadım. Alkol aldıktan sonra bile sütü sagıp çöpe atmayın kanınızda alkol oranı geçtikten sonra emzirmeye devam diyorlar ilaçta neden sağıp atıyorsun. Sonra tekrar sağıp içirmek yerine emzirmiyorsun.

1 Beğeni

Hahhahah bugün evi temizledi hak etti bence :rofl:

2 Beğeni

Eşler hep batıyo bu dönemde yalnız değilsin arkadaşım. Benimki de geçen gün ben umayı sen kimin kızısın ya seni kim doğurdu diye tatlı tatlı severken sen doğurmadın ki içinden aldılar dedi 2 gün konuşmadım çok zoruma gitti şaka yaptım alınacağını bilemedim diyor. Erkekler böyle işte ne hissettiğimizi bilmezler. Takma kafana​:heart_eyes: süt konusuna gelince yine eski düzenindeki gibi yemene içmene dikkat et. Herşeyin düzeleceğine inan. Stresten uzak ol ki sütün geleceği varsa gelsin. Stresle herşey altüst oluyo. Ben inanıyorum sen bunu da başaracaksın eylülcüm emmeye devam edicek. :cherry_blossom: :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::heart:

2 Beğeni

Benim de eşim gözüme batıyor @NURAN yalnız değiksin arkadaşım

1 Beğeni

Hahahaha yok aslında yerde oturup boşluğa bakarken bacağıma destek oluyordum​:rofl::rofl::rofl:

2 Beğeni

Hanım hanım onlar benim yavyulayım​:joy::joy: oğlumu nasıl unuturum aldı başını gidiyor​:joy::joy:

2 Beğeni

Canım Nuranım üzme, yıpratma kendini. Biberona alıştığı için adapte olmakta zorlanıyordur şu anda, sabret lütfen, belki tekrardan alır memeni sütünü geçer bugünler ama sen stres olup da o stresle süt vermeye çalıştıkça Eylül de strese girer seninle birlikte. Sabırlı ol canım benim, elbet geçecek bugünler de​:pleading_face::pray:t4:

2 Beğeni

Yanlış anlamışsın galiba arkadaşım. Sütü sağıp çöpe atıp geri Eylül’e vermedim ki ben. O 5 günlük süreçte bana verilen ilaçlar çok ağırdı ve mecburen emzirmeme rağmen vermek zorunda kaldılar. 5 gün boyunca emziremediğim için göğüslerimde biriken sütü sağmam gerekiyordu. Hele de emziremediğim ilk 2 günde çok ağrımıştı göğüslerim, mecburen boşaltmam gerekiyordu. Sağdım sütü, yine de dökmeden önce sağlık ocağındaki ebeye arayıp sordum ve o da dökmemi söyledi. 5 gün boyunca böyle yapmak zorunda kaldım çünkü aynı zamanda da günde 5 farklı ağır ilaç almaya devam ediyordum. Bu yüzden sağdıklarımı dökmek zorunda kaldım. Sonradan tekrar sağıp emzirmediğimi düşünmüşsün ama elbette ben de emzirmeyi denedim. Fakat 5 gün boyunca sadece biberon kullanmak zorunda kaldığımız için Eylül tüm gün boyunca hiç almadı mememi. Ertesi gün yine almadı. Gerçekten Allah kimseye yaşatmasın diyorum, çok zor bir durum yaşıyorum

3 Beğeni