Perinatoloji randevum

Merhaba doktorum perinatolojiye yönlendirdi ama anca 20 şubata bulabildim saat 13.40 a . Tahlil yapilacagi icin ac gitmem lazim oyle degil mi o saate kadar da aç aç nasil olur bilemedim

Detaylı ultrason için gidecekseniz aç değil aksine tok olmanız lazım, ikili test içinse yine aç tok fark etmez

1 Beğeni

Yok hocam ikili testimi yaptirdim yaş riski sınırda cikti birde perinatoloji ye gorunmemi soyledi doktorum kan tahlili falan yaparlar mi diye düşündüm o sebeple aç mi gidecegimi acaba dedim

1 Beğeni

Burcu Hanım Merhaba, aç gitmenize gerek yok. Aksine detaylı ultrason için tok olmanız gerek.

1 Beğeni

Teşekkür ederim :cherry_blossom:

@Dnz_123 ozel hastanede ayrintili ultrason fiyato nedir ayrica kesin olarak kac haftalikken gitmem gerekiyor

Benimde ayni yas riski cikti genetik yaptir dedi ysptirmiycam​:rofl: ama detayli ultrasona girmeyi dusunuyorum bakim

@Seb canim ozelde ucreti nedir bilgin varmi detayli ultrasonun

20 hafta -24 hafta arasında gitmeniz gerekiyor. Bursadaymışsınız .

@bursa-anneleri arkadaşımıza detaylı ultrason yapılan yerlerle alakalı bilgi verebilirmisiniz.

1 Beğeni

İnsallah bir şey cikmaz sizin yaş siniri kaç cikti

Yapmiyorlar canim bende gittim ikili test kartin goturuyrsun yannda ona bakıp yorum yapıyor lar sana soruyorlar gebelikgi devam ettirmek istersen kağıt imzaliyrsun cocugum her şekilde doguracagim diye yada bu gebeliği sonlandirmak istiyorum diye yani seçim senin ayrıntılı ultrasn randevusu veriyorlar birde

İkili test sonucumu mu götürüyorum birde herhangi bir sorun görmese de yine de imza aliyor mu

1 Beğeni

Alıyor canım bebeğim ne olursa olsun dogurmayi kabul ediyorum diye

Teşekkür ediyorum inşallah hic bir sey cikmaz :cherry_blossom:

1 Beğeni

Ayrintili ultrason gününe kadar bekleyelim dedi bana doktor herhangi bir sorun cikarsa gebeliği sonlandirirsiniz yada devam etirirsiniz dedi 24 uaftaya kadar gebelik sonlana biliyor dedi ben kabul etmedim dogurcam dedim

İnşallah ikili test sonucunu unutma ona bakiyorlar çünkü

1 Beğeni

Sizi neyden yonlendirmislerdi benim yaştan dolayi yönlendirdi

1 Beğeni

Benimde yaştan dolayı canim ne olursa olsun cocugumdan vazgecmem ben hakkimizda hayırlısı

Tabii ki bende ayni düşündeyim sizin ne zaman ultrason tarihiniz

1 Beğeni

4mart canim az kaldı çocuğum canlandı insan oldu kiyarmiyim hiç rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin

2 Beğeni