Mucize Bebek Uygulamamız Yayınlandı

mucize bebek

Merhaba kızlar. Hamilelik yolculuğunuzun devamı olan bebek bakımı ve çocuk gelişimi sürecinde sizlere destek olmaya devam etmek için Mucize Bebek adında yeni bir uygulama geliştirmeye başlamıştım. Nihayet bugün itibariyle süreç sonuçlandı.

Uygulamayı indiren annelerimiz yeniden kayıt olmaları gerek. Mucize anne bilgileriniz ile oturum açamazsınız…

Uygulamayı indirmek için Play Store veya App Store’de “Mucize Bebek” diye aratın.

IOS Uygulaması.

Android Uygulaması

Doğum yapan tüm annelerimizi bekleriz. :slight_smile:

24 Beğeni

Çok mutlu oldum, hayırlı olsun :tada:

1 Beğeni

Doğuma 10 gün kala bu haberi duymak çok sevindirdi. Ellerine emeğine sağlık adminciğim​:gift_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Teşekkürler canım :smiling_face_with_three_hearts:

2 Beğeni

Ayy cok iyi olmus bu aktif okunca yukleyelim cok faydali olur ben burada cok sey ogrendim sizler sayesinde cok tskler @admin

3 Beğeni

Başarılarınızın devamını dilerim​:sparkler: Rejoice Ali Landry GIF

Umarım Android içinde sonuçlanır en kısa zamanda

2 Beğeni

Bir kaç gün içinde inceleme süreci tamamlanmış olur diye tahmin ediyorum.

1 Beğeni

@admin Hayırlı olsun​:rose:Görür görmez indireyim dedim yok​:pleading_face:

iOS mu kullanıyorsun? IOS kullanıyorsan henüz bulunduğunuz bölgede yayına girmemiş olabilir . Daha sonra denersen muhtemelen göreceksin

Hayırlı, uğurlu ve indirmesi boll olsun admin hanım​:sunflower: Başarılar ve çok teşekkürler​:hatching_chick::bouquet:

1 Beğeni

Aj cok sevindim cok lazımdi gercekden mükemelllsin :revolving_hearts:

1 Beğeni

Teşekkür ederim emeğinize sağlık :rose:

1 Beğeni

Ne zaman indirmeliyiz şimdi mi doğum yapınca mi

1 Beğeni

Şimdiden indirebilirsin ama doğum yapınca uygulamaya kayıt olmalısın. İlk kayıt esnasında bebeğin doğum tarihini girmek gerekiyor çünkü

1 Beğeni

Tamam teşekkürler

Yok ben Android

Android henüz yayınlanmadı. İnceleme sürecinde yakında yayınlanacak

1 Beğeni

Teşekkür ederim Hatice hanım​:rose: