Kilolu hamiler 旦

Merhaba han覺mlar
Benim gibi hamilelie kilolu balayanlar覺n覺z var m覺?

Hadi birbirimizin moralini d羹zeltelim ve durumu nas覺l y繹nettiimizi konual覺m

2 Likes

Been :deaf_woman: demir eksikligi sebebiyle serum takilmisti iki tane arkas覺na birden kilo ald覺m normalde 62 faland覺m birden 68 oldum o sekilde hamile kaldim su an 78 kiloyum 80e kadar yolu var :grinning::grinning:

2 Likes

93 kg ile kald覺m uan 96 y覺m :sob::sob::sob:

4 Likes

Ben de korona zaman覺 birden kilo ald覺m. 60 kiloydum korona zaman覺 80 oldum. Bi bakt覺m 93 oldum. imdi 86 oldum. Birden kilo almak 癟ok zor
Moralman 癟繹keltiyor. Kendime aynada bakt覺覺mda kendimle k繹t羹 konuuyorum :unamused:

2 Likes

@Cansu Evet moral bozuyor biraz ama canini s覺kma :grinning: arkadasim yeni dogum yapti aldigi t羹m kilolar 10 gunde gitti az kaldi doguma bizdekii kilolarda gidecektir

2 Likes

Asl覺nda hi癟 birinizin benim kadar kilolu olmamas覺 ama kendinizi kilolu hissetmeniz :rofl: aylard覺r 105 i korumaya 癟al覺覺yorum ben de 1 senede iten ayr覺ld覺m hareket azald覺 80 den 癟覺kt覺m bu kiloya :rofl: nap覺y覺m bebeimle y羹r羹y羹e falan 癟覺kar hallederiz :heart_eyes:

2 Likes

58kiloyla hamile kalm覺t覺m.
Ben kiloya takan biri degilim diye belkide kilo almiyorum.
imdi 28 haftalig覺z:pray:64 kiloydum son baktigimda.
Kay覺nvalidem lere gitdigimde bakar覺m yine acaba ka癟 olmuum merak etdim.
25 haftalikken 64 d羹m:face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

1 Like

Maallah size ve normal doumu bekliyorsunuz. Hepimize m羹kemmel bir 繹rneksiniz. Sizinle gurur duydum :heart_eyes::star_struck::bouquet:

2 Likes

@Cansu Cansu kilolu olarak d羹羹nme kendini benim karfeim ameliyat olmadan 繹nce hep derdi ki bunlar kilo deil arkadalar覺mla olan an覺lar覺m param var ki yemiiz an覺 biriktirmiim. Bu ekilde kendini hep motive ediyordu

3 Likes

Bende kendimi motive etmek istiyorum taaa ki beendiim k覺yafetlerin bedenlerini bulamayaca覺m覺 anlayana kadar :sob::rofl:

3 Likes

襤nallah son anda doktor hadi sezeryana demez dua edin benim i癟in:heart::cherry_blossom:

3 Likes

Hamile kalirken 66 kloydum 17 haftaligim 68 kiloyum

1 Like

:face_holding_back_tears: teekk羹r ederim. :sparkling_heart:
Zay覺f fit hamileleri g繹r羹nce k覺skan覺yorum. ok tarz g繹r羹n羹yorlar.
Hamilelikte al覺nan kilo beni 羹zmez tek endiem fazla kilo ald覺覺m zaman normal doumu zorlat覺r覺yormu.
Ben de kilolular覺 art覺k zengin g繹z羹 ile bak覺yorum :star_struck:
Paralar覺 var ki yiyiyorlar diyorum. Tabi iin espirisi :sweat_smile:

2 Likes

襤nallah amin. Benim i癟in b羹y羹k umutsunuz

1 Like

Biz azerbaycanlilar neden kilo alamiyor cok?
Kimi gorsem hep 50 de 60 da :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

襤nallah demez.ama hayirlisi neyse rabbim onu eylesin bizlere.:slightly_smiling_face:
Sezeryan den korkuyormusun?:face_with_diagonal_mouth:

1 Like

Korkmak deilde ite hep ikinci planda d羹羹nd羹m. Sonuna kadar normal doum diye d羹羹nerek gelip son anda sezeryan derse 羹z羹l羹r羹m. Tek atlat覺cam kimse olmayacak yan覺mda korkum bi de o y羹zden.

52 kq ile hamilelik balad覺 u an 22+3 gebeliim 57 kq.

44 kiloda hamile kald覺m imdi 14 haftal覺k olduk kilomda 49 falan :woman_facepalming::woman_facepalming:biliyorum 癟ok sinir bozucu ama bizimki genetik yiyipte kilo alamaynlardan覺z ailecek

1 Like

Im Pregnant Mama Said GIF by Originals