Karında ağrı

Merhaba. Kızlar size bi sorum olucak.
Ben 5 haftalık hamileyim.
Karnıma dokununca biraz bi bastırınca. Ağrıyo. Neden olabilir

Niye bastırmaya çalışıyorsun ki @Vildan

2 Likes

Öyle bi bastırma değil. Hafifçe parmağımla yapınca. Ağrıyor

Bastırmaman lazim en iyisi doktora gidip doktora sorman daha iyi olur benim hep bel ağrısıyla gecmisti ben 15+5 hamileyim canim @Vildan

Salı kontrolüm var zaten canım teşekurederim cevap yazdığın için.

Her zaman canim yardimci olduğumsa ne mutlu bana canim her zaman sorabilirsin cevaplarım yardimci olmaya çalışırım canim @Vildan

1 Like

Benim de ilk haftalar karın ağrım oluyordu. Doktoruma sormuştum. Normal dedi. Rahim büyüyüp genişlediği için hafif ağrı oluyormuş. Benim ne zaman hafif ağrım olsa uzanıp dinlendim. 16+6 oldum. Hala bazen sızlıyor, bazen çivi batar gibi oluyor

Aynen benimde sanki birisi iğne batırıyor gibi oluyor

Çok teşekkür ederim kızlar. Gerçekten biraz rahatladım. Gerçi yine de doktora sorucam :blush:

2 Likes

Rica ederim ne demek yardımcı olduysak ne mutlu bize @Vildan

1 Like

19+2gunluk hamilelikte karın ağrısı normal mi??

Geçmiş olsun ağrı sıklığınız beş dakika değilse korkmayın. Dinlendiğinizde geçiyor mu

Sık sık olmuyor ara sıra oluyo

Dinlediğimde geçiyor evet

1 Like

O zaman endişe etmeyin. Benim de ağrılarım oluyordu. Doktoruma söyledim. Size söylediklerimi söyledi.

Bebek büyüdükçe rahim büyüyor o yüzden mi ağrı veriyor

2 Likes

Evet. İlk başta o yüzden ağrı oluyor. Doğum zamanı yaklaştıkça da rahimi doğuma hazırlamak için kasılıyor. Ben ikinci kısıma geçtim. 26+3 oldum bazen yalancı sancılar oluyor. Dinlendiğimde geçiyor

2 Likes

Sancilar henüz erken değilmi

1 Like

Ağrı acı olmuyor karnım taş gibi sert oluyor. Doktoruma sordum. Yalancı sancı. Rahimi doğuma hazırlıyor dedi. Dinlendiğinde geçer. Dinlenirken olursa gel dedi

1 Like

Bende ne yersem köp oluyo midem neden ola bilir?

1 Like