Kabin boy mu, travel sistem Bebek arabası mı?

Merhaba arkadaşlar, kabin boy mu yoksa travel sistem bebek Arabası mı daha kullanışlı? Ve önere bileceğiniz bebek arabası var mı(marka vs)? Varsa iyi ve kötü yönleriyle söyler misiniz? Teşekkür ederim şimdiden :melting_face:

1 Beğeni

Ben pierre cardin twist plus travel sistem aldim henuz kullanmadim ama cok guzel pratik begendik sürüşü falan cok iyi

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim inceleyecegim hemen :cherry_blossom:

Kabin boy çok rahat

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim Nuran hanım ama onda da çocuğun yüzünü görmüyorsun diyorlar kendimize döndüremiyoruz galiba

1 Beğeni

Ben kızımda 4 baby travel aldım çok kullanışlı ağır bi arabada değil hafif bana hep ağır demişlerdi ben memnun kaldım şimdiki bebeğim için puset kısmını taktım biraz büyüyesiye kadar pusetli şekilde kullancam araba ağırlığı 7 kg taşıma kapatisesi 15 36 kg

1 Beğeni

Evet, maalesef. Benim araba da öyle ama kullanım açısından çok iyi. Tek başınıza bir yere giderken taşıması, kapatması, açması falan kolay oluyor

Çok sevimli duruyor minikte içinde :slightly_smiling_face: e bebekten baktım şuanlik sadece, önce bilgi sahibi olup sonra bilinçli bakmak daha mantıklı geldi. Bu bebek arabasıni da muhakkak araştıracağım…su konuda ama size katılıyorum başkasına ağır gelen araba size hafif gelebilir, ya da başkası için kullanışsız birşey sizin için kullanışlı olabilir, bu biraz beklenti ile alakalı ve her çocukta farklı … çocuk mesela sakinse kabin boy mantıklı olur, çocuk hareketli ise travel sistem daha mantıklı… bunlara dikkat edip düşünüp almak daha doğru

Artık kabin boy travel sistemler var, ben onlardan birini aldım. Maxicosi leona 2 modeli. Hem hafif, hem çift yönlü, hem tentesi uv filtreli, hemde kapandığı zaman çok az yer kaplıyor. Modelin adını yazdığınız zaman ürünün tanıtım videosu var o fikir verebilir. Ayrıca bu markanın tüm pusetleri adac güvenlikli. Ikinci el bir puset bazası aldım, tam güvenlikli oto koltuğu oldu böylece. Henüz bebeğimiz doğmadı ama biz kedimizle denedik cok pratik bir araba​:joy: tavsiye ederim :+1:t2:

1 Beğeni

Kabin boy travel sistem olduğunu bilmiyordum, çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için :slightly_smiling_face:İnşallah bebisiniz sağlıkla doğar ve güzel günlerde kullanırsınız :cherry_blossom:

1 Beğeni

Yoyko city aldım hepsi buradada sürekli indirime giriyor cok güzel ve asırı pahalı değil

2 Beğeni

Amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım bebeklerimize :pray:t2:🩵🩷