Bebek arabası önerisi

Hangi marka ve model bebek arabası tercih ettiniz ? Bebek Arabası araştırıyorum ama emin olamıyorum Casual Cadillac çok öneriliyor baska önerileriniz var mı?

Şuan en kaliteli bebek arabası markalarında maxi-cosi zelia travel var. Henüz fiyat araştırması yapmadım. 2. Trimestera yeni giriş yaptığım için alışverişe nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum

Benim de son zamanlarım biraz gec kaldım sanırım araştırma yapmak için eksiğim çok kaldı tamamlamaya çalışıyorum son aylar çok zor geçiyor alışveriş zor oluyor

1 Beğeni

Bebek Arabası gönderisinden tartışılmaya devam ediliyor:

Merhaba anneler. Artık bebek arabası araştırması yapmaktan çok bunaldım. Babymoll’da bebek arabası indirimleri başlamış. Hazır indirimi de görmüşken artık bir arabaya karar vermek istiyorum

Siz hangi markada karar verdiniz Siz araştırmalarınızda neler buldunuz

(Joie markasından memnun olmayan çok yorum okudum)

Alışveriş merkezlerinde, yolda her gördüğüm bebek arabasını gözlerimle tarıyorum Kraft lima sahibi anneyle konuştum çok memnunmuş. Hatta çok araştırma yapmış. Başka bir yorumda da kraftın fren sistemi kötü diye okudum Çok daraldım Casusal almak istiyordum üretimden kalkmış

Henüz bebek arabası almamış olan arkadaşlarıma belki faydası olur. Biliyorsunuz bir aydır hangi bebek arabasını alsam diye devamlı bilgi arayışındaydım. Yolda beğendiğim tüm bebek arabalarını durdurmuşluğum var.

Önce e bebek magazasındaki bebek arabalarını inceledik
Önce tek başımıza gezdiğimizde kabin boy bebek arabalarını beğendik. Pusetimiz olmadığı için puset arayışına, araştırmasına da girmek beni sıktığı için travel sisteme karar verdik. Satıcı bu durumda baby plus vega modelini önerdi. Dürüst olmak gerekirse satıcı ürünü özgüvenle sunumunu yapamadı. Ürünün albenisini göremedik

Bir de babymoll’a bakalım istedik. Bu sefer ürünleri tek tek incelemek yerine temsilciden yardım istedik. Hangi model düşündüğümüzü fiyat aralığımızı sordu. Bu durumda iki model önerdi -Kraft Kenya -Prego venüs İkisinin de fiyatı indirim olmasına rağmen beklediğimizden yükselti. Kraft Kenya modeline karar verdik. Nedeni: katlanması prego ürününe göre daha kolay Kenya, prego’ya göre biraz daha dar Kenya daha hafif gibi geldi. Arasında bir de kilit farkı var. Prego yön değistirmesi biraz daha kolay O mu bu mu derken sakin sakin düşündük. Kenya olsun dedik. Umarım siz de içinize sinen en güzel en kaliteli ürünle karşılaşırsınız

İki mağaza arasındaki fark ise Bebek arabası ürünlerinde Babymall’da daha fazla seçenek var

1 Beğeni

@Ftmsyh burda da bebek arabası alışveriş tecrübemiz var umarım faydası olur

1 Beğeni

Ben baby2goo bebek arabası tercih ettim çok hafif bir araba henüz kullanmadım ama rahat edeceğimi düşünüyorum siz hangi bebek arabası aldınız veya almayı düşünüyorsunuz

1 Beğeni

İyi günlerde kullanın biz de Kraft kenya aldık

Ben de bu modelin kırmızısını tercih ettim

1 Beğeni

İyi günlerde kullanın. Yurt dışından mı aldınız.

Yurt dışından alınmış kullanılmamış dolap uygulamasından çok uygun Bi fiyata aldım

2 Beğeni

Fotosu yok sanıyordum varmış kullanışlı gözüküyor umarım memnun kalırız.

1 Beğeni

Tekerlekleri çok sağlam gözüküyor

Evet süspansiyonu çok güzel kum çakıl her yolda bebeği sallamadan gidebiliyormuş.

1 Beğeni

Kraft moods aldık biz kabin tipi tercih ettik ben biraz ufak tefek olduğum için indir kaldır yaparken zorlanmak istemedim :smiling_face:

1 Beğeni

Krafttan herkes çok memnun. Tek gördüğüm olumsuz yorum frenlere karşı olmuş. Bayır aşagı arabayı bırakacak değiliz. Ben de kraft aldım. İnşallah biz de memnun kalırız İyi günlerde kullanın :blush:

1 Beğeni

1 Beğeni

Su iki renkten birine karar vericem

1 Beğeni

Siz daha iyi bilirsiniz tabi ama satıcı da bu yorumu yapmıştı bir kaç arkadaşımdan da duydum. Arabanın altın sarısı olan kısmı bir süre sonra bebeğin ayak bilekleri değdi için kullanışsız hale geliyormuş

Görseldeki araba örnek olması için kullandım Bebek uzadığı için ayak bileklerin arkası acıyormuş.

1 Beğeni