Bebek arabası önerisi

Dogrudur canim

2 Beğeni

Merhaba Cansu ve arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim benim için çok güzel bir fikir oldu. Hepsini tek tek araştıracağım :hugs:

1 Beğeni

Joie versatrax travel system düşünüyorum ama şimdi sizin paylaştıklarınıza da baktım onlar da güzel kullanışlı duruyor. Ama zamanımız olduğu için son aylara bıraktık araba alışverişini tabii çok ucuza bulursak orası başka :sweat_smile:

1 Beğeni

Ben de indirim takip ettim :sweat_smile:

Pierre Cardin Travel Sistem aldık. Tekerlekleri çok güzel sürüşü çok kolay. Şuan için beni tek düşündüren şey deri olması. Zamanla atacaktır diye düşünüyorum. Ama yine de kullanacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum :smiling_face:

1 Beğeni

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

1 Beğeni

Teşekkür ederim sizler de inşallah :smiling_face: Hepsine tek tek baktım çok güzeller. Duygulanacak bir sebep daha buldum bugün

2 Beğeni

@Hasen Burda bebek arabası hakkında konuşmuştuk. Bakmak isterseniz umarım faydası olur :cherry_blossom:

2 Beğeni

Biz bebek arabamızı aldık​:dancer: chicco goody plus duo ile prego solo ya da aria modelleri arasındaydık. Hafta sonu E-bebek’ e gittiğimizde Prego’da güzel bir indirim olduğunu görünce biraz daha oraya yöneldik. (normalde 9500 gibi bir fiyatı vardı, indirimle 7500 gibi bir şeye aldık.) Eğer indirim olmasaydı Chicco ile arasında çok kalabilirdik(Chicco da 12-13 bin civarı internette). Chicco’nun kapanmasını çok beğendim, çok pratik ama Prego’da da beni cezbeden kapandıktan sonra çekçekli olmasıydı.Bebek kucağımdayken ya da elimde puset varken bir de onu taşımakla uğraşmamış olacaktım. Arada 5 bin lira gibi br fiyat farkı oluşunca Prego’ya karar verdik.

Öncelikler aslında çok önemli bebek arabasında, biz kabin boy istiyorduk hep, az yer kaplasın ve kolay kapanabilsin diye araştırmalarımızı yapmıştık. Bu özelliklere sahip bir araba da Hamilton R1 serisi ama pusetini bulmak zor olduğu için onu mecburen elemiş olduk, yoksa onun da özellikleri oldukça güzel.

2 Beğeni

Bizim bebek arabamız anneannemizden hediye oldu. Dayım Almanya’da yaşadığı için Almanya’dan getirttiler. @duygugillerdenbiri Tam senin tarif ettiğin gibi kapanınca hem çekçekli oluyor hem de kabin boy hâline geliyor. Ben puseti yok diye üzülmüştüm ama sonradan kullanma kılavuzuna bakınca bebeğin yattığı yeri çıkarınca puset hâline dönüştüğünü gördük. Rüya’yı bindirip denedik de, gezdik Edirne’de ve çok rahat ettik. Türkiye’de olmadığı için markayı ben de öneremiyorum ama kendimiz almış olsaydık biz de muhtemelen Prego ya da Chicco’dan birini alırdık diye düşünüyorum. Rüya’da bebek arabası almadık biz, sadece puseti vardı çünkü zaten her yere arabamızla gidiyorduk. Bunda arabamızı sattığımız için mecbur alacaktık ki hediye gelmiş oldu :blush:

1 Beğeni

Nuran almanyada varsa buyuk ihtimal hollandada vardir markanin adini verebilirsin bi bakiyim

1 Beğeni

Hemen bakıp söylüyorum arkadaşım

Bi zahmet arkadasim

1 Beğeni

Eşim bebek arabasını çatıya koymuş, çıkamıyorum ben de arkadaşım. Eşim uyanınca söylerim iletir markasını

Sorun degil sekerim musait olunca gonderirisin

1 Beğeni

Oyyy güzel günlerde kullansın Eylül kızımız​:heart_eyes: bebek arabası tercihlerinde bile aradığımız kriterlerin aynı olmasına şaşırmadım​:face_with_hand_over_mouth: puset arabayla da uyumlu oluyor, biraz daha büyüyünce de oto koltuğuna geçiş yaparız diyoruz, bizde de henüz araba yok ama bütün planı araba alırsak diye yapıyoruz​:joy::joy:

1 Beğeni

@duygugillerdenbiri Teşekkür ederiz teyzesi :smiling_face_with_three_hearts::heart: Ahahaha evet, bu kadar tesadüfe şaşırmıyorum artık :joy::joy::joy:Araba olmasa da insan yine de hayaline göre şekillendiriyor herşeyi :joy::joy::joy: Biz de yeni araba almayı düşünüyoruz ama piyasa o kadar değişmiş ki bir anda almamaya karar verdik şu an :grin::joy: Sattığımız fiyata araba yok şu an :joy::joy:

1 Beğeni

Maalesef hiçbir şey bıraktığımız gibi kalmıyor​:face_with_hand_over_mouth: Allah hayırlısıyla, gönlümüze göre araba almayı nasip etsin inşallah :pray:t4::heart:

2 Beğeni

Amiiinnn :pray: