Hamilelikte tiksinme

Merhaba anneler, hamileliğinizde tiksindiğiniz besinler oldu mu?
Ben kuru soğandan tiksindim. Kokusu, tadı artık benim için kötü.

3 Beğeni

Bende turşudan tiksinmiştim ilk zamanlar ama daha sonra turşu aşermiştim :grinning:

1 Beğeni

Ben ki çay içmezsem başim ağrirdı ama çaydan bir tiksinmişim ne kadar sürer bilmiyorum :relaxed:

1 Beğeni

Ben tavuktan tiksindim kesinlikle yiyemiyorum

2 Beğeni

Sarımsak soğan çiğ et ve ağır yemek kokuları

2 Beğeni

Yumurta ve yoğurt 30+5im hala onları yiyemiyorum bide şeftalili meyvesuyu falan

1 Beğeni

Kızartmadan tiksindim

1 Beğeni

Yumurta ve yoğurt tiksindim 37 haftalığım hala da yumurta yoğurt yiyemiyorum ne zaman yesem midem bulanıyor geri çıkartıyorum sanki hamilelikten sonra da yiyemecekmişim gibime geliyor sevdiğim ney varsa yiyemiyorum valla sevmediğim şeyleri hep aşerdim​:smile:

2 Beğeni

Ben patates kizartmasının kokusundan tiksiniyorum ve yemiyorum.

2 Beğeni

Bende yä çay kesinlikle icemem şuan. Birde mercimekli ürünler ve kuzu eti iyy

2 Beğeni

Ben miyde bulantı zamanlarımda çay və et yiyemiyordum.ama soradan çay içməyə basladım

Bende yumurtadan cok tiksindim ismini duyunca bile midem kalkar :disappointed:

2 Beğeni

Ben tatlıya bile kekik koyabilecek potansiyelde bir kekik seven biriyken şu an asla kekik kokusuna tahammülüm yok, aynı şekilde soğan kokusu ve tahıllı ekmeklerin kokusu.
Sanırım ilk zamanlar yediğim ne varsa şu an midemi bulandırıyor

1 Beğeni

Kofte normalde seven biri degilim.
Şimdide tiksindigim şey kofte.:confounded:

Evet özellikle pişmiş soğan kokusu direkt kusma sebebim aşırı midemi bulandırıyor :disappointed_relieved::nauseated_face::nauseated_face: tavuk kokusu yumurta ,döner kokusu kebap dumanı kokusu asla tahamul edemiyorum inşallah kalıcı olmaz @Cansu

1 Beğeni

@Flz evet pişmiş sogan bende miyde bulantisi yaratıyordu.bi konu da yazmistim onunla ilgili :confounded:

1 Beğeni

Bayramda annemlere yemek yaptığımda nasıl bir iskenceydi et ve soğan kokusu anlatamam :nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face::nauseated_face: annem hasta mecburen gidince aileme ben yapıyorum yemekleri malum bayram olunca et kokusu kaçınılmaz @Sevane18 komşu yemek yapınca benim eve de kızarmış soğan kokusu geliyor kaçacak o da arıyorum​:nauseated_face::person_facepalming:

1 Beğeni

Benim geçti. İnşallah sizin de geçer

1 Beğeni

İnşallah inşallah zamanında sevdiğim yiyeceklerin kokusundan şuan nefret ediyorum :person_facepalming:

1 Beğeni