Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

Korkacağına sevinmelisin, ne kadar güzel :heart_eyes:

Çok şükür bende hiç bulantı kusma olmadı korkmayın herkesde mide bulantısı olmuyor

1 Beğeni

Merhaba bacıgiller 10 haftalık hamileyim hiç bulantım kusmam olmadı 3. Hamileligim diğer 2sinde hastanelik olmuştum sizce normalmi

2 Beğeni

Her hamilelik kendine özeldir. Belirti yoksa kendini şanslı saymalısın. Aramıza hoş geldin bu arada.

4 Beğeni

Çok teşekkür ederim hosbulduk :rose::pray:

1 Beğeni

Günaydın arkadaşım aramıza hoşgeldin @Gekcen22 gebeliğin hayırlı olsun :rose::tulip: bende senin gibi 3. Hamileyim bu hamileliğim de bendede hic kusma olmadi normal bu her hamilelik ayni olmuyor

2 Beğeni

Aramıza hoşgeldin :tada: @Gekcen22

Gebeliğin hayırlı olsun :ribbon:

Her gebelik birbirinden farklıdır. Endişe etme hatta keyfini sür :blush:

1 Beğeni

Benimde 3. Gebeliğim :see_no_evil: ilk ikisinde bu kadar zorlanmadım. Hatta hamile olduğumu hissetmiyordum bile ama bu hamilelik her konuda beni zorluyor. Bunada çok şükür tabi :smiling_face_with_three_hearts:

Arkadaşlarında dediği gibi her hamilelik bir olmuyor sağ salim sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebişinizi inşallah :blush:

4 Beğeni

Teşekkür ederim :hugs:

2 Beğeni

Teşekkür ederim :hugs:,

1 Beğeni

Hoş geldin :raising_hand_woman:Benim de ilk ikisinde hic bulantım olmamıştı ama bu seferki cok fena 9 haftadır midem bulanıyor geçmiyor. Her bebek farklı :blush:

2 Beğeni

Çok geçmiş olsun teşekkür ederim

1 Beğeni

Merhaba kızlar, 5Buçuk haftalık gebeyim. Sabah hiç bir şekilde midem bulanmıyor. Ayrıca gün içerisinde sık sık acıkıyorum. Sürekli ağzıma bişey atma isteği geliyor. Onun haricinde uyku hali de var. Koku hassasiyeti de var. Ama asla mide bulantısı yaşamıyorum. Bu nasıl iştir ? Benim gibi olanlar var mı , bulanmaması normal mi?

4 Beğeni

Her hamilelik birbirinden farklı o yüzden bence normal arkadaşlarımız da yardımcı olacaktır

1 Beğeni

Tadını çıkartın, umarım hep böyle devam eder​:face_with_hand_over_mouth: Benim 7 haftalık gibi başlamıştı mide bulantım, mide bulantısı ve koku hassasiyeti had safhadaydı maalesef

1 Beğeni

Normal yani benim böyle olmam ? Aşırı koku hassasiyetim var yalnız :joy:

1 Beğeni

Harika bir şey bu :tada::joy:

Evet evet illa mide bulantısı ya da kusma olacak diye bir şey yok​:joy:

1 Beğeni

Seninle aynıyım 6 haftalık hamileyim sadece aclık koku hassasiyeti uyku duygusallıktan başka birşey yok :joy: bazen acaba bebeğim büyüyor mu hissedicem mı diye dğşünüp duruyorum :joy:

1 Beğeni

Ben şuan 10+3 haftalık gebeyim. Ve çok şükür hiç mide bulantım , kusma vs. olmadı. Sadece belirli besinleri yememe icmeme tiksinti oluyor. Onun dışında onları yediğimde bile bulantı olmuyor çok şükür :palms_up_together:t2:🩷 Yani kafaya takmayın. Bazı kişiler hamile olduğunu bile anlayamıyor :joy: sadece bazı yiyeceklere takıntı gelişiyor. Mesela zeytin benim favorim şuan . Oturup bı tabak bitiririm​:heart_eyes::joy:

2 Beğeni