Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

@admin ben şuan 13.haftamdayım hala geçmedi bulantılarım aksine daha çok arttı son 2-3 haftadır. Ve günde 4 tane bulantı ilacı içiyorum.

Geçmiş olsun benim de bulantılarım 16. Haftada azalmaya başladı

Bu hamileliğimden önce ki gebeliğim de çok kötüydüm yerlerde Sürünüyordum sonra bebeğimi kaybetmiştim. Şimdi ona nazaran iyi durumdayım çok şükür

1 Beğeni

Bende de hiç olmamıştı. Ben hamileliğimi karnım büyüyüp de kendini belli etmeye başladığında anladım resmen :smiling_face_with_tear: Ara ara mide yanması ve kaburga batması yaşadım o kadar :hugs:

1 Beğeni

Hamileligimin 28 çi gununden başladı bulantı fena halde hemde.4 ayımda bitdi :woozy_face::face_holding_back_tears:

Hamileliyimin 5haftasındayım bulantı yox kusma yok ara sıra baş ağrısı oluyor sadece normalmi arkadaşlar?

2 Beğeni

Normal merak etme bende senin gibiyim mide bulantisi yaşamadim 9 haftamdayim hic mide bulantisi yaşamadim gerci 6 haftadan sonra oluyo diyorlar ama insallah sende yaşamazsin Kizimda 9 ay boyunca bulanti ve kusma yaşadim Ama bu sefer yaşamayinca keyfini cikariyorum :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

@Sedef teşekkürler canim

2 Beğeni

9ay boyunca kusma bulantı yaşamayan hamileler var herkesin bünyesi farklı

2 Beğeni

@Günel Bence şükret, ne güzel işte :grin: Her gebelikte bulantı, kusma olacak diye bir şey yok sonuçta

3 Beğeni

Tabiki normal,kimi hamile az yaşiyor bu durumları,keşke bendede az olsaydı ama oldu artık ne yapalım. :joy:

1 Beğeni

Herkesin arayıpta bulamafığı birşey bence. Keşke bende de az olsa 14.haftadayım hala sürekli midem bulanıyor.

2 Beğeni

Bunye ile alakali bisey,her kesde erken basliyacak diye bisey yox hatda belki hiç olmaz.Benim her iki hamileliğimde 7 haftamin tamamindan sonra basladi mide bulantilari.Ve cok az çekdim bulantidan çok şükür,9 ay çekenlerde var düsünsene​:persevere:

Yemek icmek bu haftalarda kesildiği icin mide bulantısından dolayı sizlerde durumlar nasıldı

2 Beğeni

Ben bebeğimi öğrwndiğimde 6 haftalıktı beta hcg değerim 15200 çıkmıştı. Ben ilk bilmediğimden ramazandı zaten 30 gün oruç tuttum ondan pek iştahım yoktu sadece yarım kase çorba içiyordum ya da bazı günler sumaklı domates salatası yiyordum o kadar. Bulantı bende devamlınoluyordu mesela 19+6 dayım hala bulamtı ilaçları kullanıyorum ama hamilelikten önceainde de zaten reflü oöduğu için sürekli kusma ihtiyacı duyuyordum.

1 Beğeni

İlk 3 ay benim de çok bulantım oldu. 16. Haftadan sonra rahatlarsınız Kraker yoğurt mideme iyi gelmişti

Ben 3+5 de hamile olduğumu öğrendim. Degerinizin 5’den yüksek olmasi yeterli

1 Beğeni

Merhaba 8+5 haftalık hamileyim mide bulantılarım durdu midem bulanmıyor artık korkmaya başladım bu durumdan benim gibi bu sorunu yaşayan var mı???

2 Beğeni

Bende hamilelik boyunca hic kusma olmadi canını sıkma

1 Beğeni

Çok şanslısınız :blush:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim ilk bebeğimi düşük yaptım o yüzden herşey korkutuyor beni

1 Beğeni