Hamile anneler ve mide bulantisi çekenler bu yaziyi mutlaka okuyunnn

Mucize Anne’ye hoşgeldiniz :dancer:

Gebeliğiniz hayırlı olsun :pregnant_woman:

1. haftadan sonra hafifliyor genelde ama bana tuzlu kraker iyi geliyordu

Ben ilacını aldım prilam dr akşamları atıyodum 2 tane özel alıyodum devlet karşılamıyor

1 Beğeni

@Hülya61 allahım nolur öyle olmasın geçsin bitsin :face_holding_back_tears: yiyemiyorum bisey bebeğim nasıl büyüyecek

1 Beğeni

Bebeğiniz kiz olabilir bence​:sweat_smile: üşengeclik bende yok cok sukur uykuda yapmadi belki daha yolun başi ondandir 5 hafta bitti bizimde

1 Beğeni

@Serapanne uyumak için can atıyorum inanın :slight_smile: sizin de gebeliğiniz hayırlı olsun umarım bulantısız kolay bir gebelik geçirirsiniz işler gözümde o kadar büyüyor ki anlatamam ben o artık eski ben değilim :joy:her gün işten geldiğimde düzenli temizlik yapan ben yatağa zor atıyorum kendimi :joy:bu arada gönlümden geçen kız içime doğan erkek tabi ki sağlıklı olsun yeter ki ikisi de baş tacım

1. Haftamda bitti

@Aygul umarım m en kısa zamanda sen de ben de kurtuluruz bu olumsuzluklardan şikayet etmiyorum çok şükür rabbim yaşattı bana bunu ama bazen çok ağır geliyo kolay geçsin tadını çıkarayım hamileliğin istiaç geziyorum resmen

Orasi öyle öğrendinizde bana yazarmisiniz bence kizzzzz bebiş bide siz caliştiniz için yeteri kadar dinlenemiyorsunuz ve zaten vucut direnci düşüyor buna bide hormonlar katildimi normal durumunuz

1 Beğeni

3 ay sonra bitmişti benim bulantılar

@Serapanne tabi ki söylerim çok az kaldı zaten 2 haftaya falan öğreniriz inşallah size de yazarım :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

@NURAN tek temennim tesellim o inşallah benim de biter çok zor 32 yaşındayım toplasan 32 senede bu kadar kusmamışımdır :joy:

1 Beğeni

İlk gebeliğimde klozet başına döşek atacak durumda geçti ilk 3 ayım :pleading_face:

Aramıza siz de hoşgeldiniz :blush:

Gebeliğiniz hayırlı olsun :pregnant_woman:

@NURAN işte tam da öyleyim klozetle kocamdan daha çok vakit geçiriyorum koridorda uyuyakaldıgımı hatırlıyorum:)

1 Beğeni

Seni çok iyi anlıyorum, anılarım canlandı bak :rofl::joy:

1 Beğeni

@Aygul aynen işte bende deli gbi aşerip hunharca yemek istiyorum :joy:onu yapabildiğim gün yazcam sana da :joy::joy:

2 Beğeni

İyi geceler aramıza hoşgeldin :star_struck: gebeliğin hayırlı olsun canim

1 Beğeni

İyi geceler canım aramıza hoşgeldin :star_struck: gebeliğin hayırlı olsun :two_hearts: ben bulantı hiç yaşamadım

1 Beğeni

Teşekkür ederim :smiling_face:

2 Beğeni

Teşekkür ederim

1 Beğeni