Göğüslerde hassasiyet

Kızlaaarr göğüslerim öyle çok ağrıyor öyle çok ağrıyor ki :face_holding_back_tears: daha dördüncü ayımdayım üstelik. İlk gebeliğim de olduğu için hayli tecrübesizim takdir edersiniz ki. Dün aynı konudan kayın valideme de yakındım o da bana penye türü olan iç çamaşırlardan takmamı önerdi. Acaba o tür çamaşırlar göğüslerde sarkma yapıyor mu bir bilginiz var mı? :cherry_blossom:

Lambada gıbı olanlar mı her turlu emzirirken sarkacak maalesef :face_with_hand_over_mouth:

Sen de haklısın :face_holding_back_tears: elimden geldiğinde sarkmaması için savaş vereceğim :joy::see_no_evil: lambada tarzı veya telsiz toparlayıcı tarzı olanlardan.

Ya süt doldukca sarktı benım lambada tarzı takıyordum doğumdan sonra xaten konusmaya gerek yok :face_with_hand_over_mouth:

Hayırlısı diyip bekleyecez o zaman :face_holding_back_tears:

İlla sarkacak o göğüsler :joy:

Olacakla öleceğe çare yok :joy::see_no_evil::see_no_evil:

Sütten kestikten sonra mahçup mahçup yere bakacaklar​:joy::joy::joy::joy::joy::joy:ay varsin birazda yere baksinlar hep goklere bakacak halleri yok ya​:joy::joy:takma kafana sal gitsin rahat et

1 Like

24.haftamız bitti. Kesinlikle sütyen takamıyorum. Kaşıntı ve yanma var. Ama yapacak bir şey yok. Bebeğimin tekmelerini hissettikçe tüm bu olumsuzluklar unutulup gidiyor​:smiling_face:

Ay hiç güleceğim yoktu :joy::joy::joy: salınca gerçekten çok rahat ediyorum sanırım artık hep serbest olacaklar ev ortamında :joy::joy:

Maşallah ne güzel :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: ben de bi hissedebilseydim tekmelerini sabırsızlıkla bekliyorum :pleading_face: 17. haftamızdayız biz

Evet işte bu yaşasin özgürlük :joy::joy::joy::joy:

1 Like

Yaklaşık 20.haftada hissetmeye başlarsınız İNŞALLAH. Mucize gibi bir şey​:smiling_face:

1 Like