Doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz

Aslında çok fazla kişi bilmez ama erkeklerin de korunma yöntemi var Onlar da bağlatma yöntemi yapabiliyorlar ve ve daha sonra istediklerini tekrar açtırabiliyorlar kadınlar gibi bir kere bağlattın mı tamamen kısırlaşmıyorlar istediklerini de açtırabiliyorlar aslında erkeklerin bu yöntemi tercih etmesi lazım Çünkü kadınların tercih ettiği her yöntem kadının sağlığını bedenine zarar veriyor

1 Like

Sizinki şehir efsanesi olup kulaktan kulağa dolaşır artık. Çünkü ben tüp bağlatınca tamamen doğurganlık bitiyo diye biliyordum. Yüzde yüz yani. Ama artık birinden duydum hamile kalmış diyebilirim :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: O bebeği Rabbim nasip etmiş yolları açarak gelmiş. Ömrü bahtı güzel olsun.

İlişkiye girmeyerek diyormusum :rofl:şaka şaka bende prezervatif düşünüyorum sağlıklı geliyor bana

Ben ikinci dogumumdan sonra spiral taktırdım 7 yıl korudu hiç bı sorun da yaşamadım. . Doğumdan sonra yine taktirmayi düşünüyorum. Eşim çok çocuk sevdiği için ona güvenmiyorum

Ben baglatmayi düşünüyorum doğumdan sonra baglatcam eyer sezaryan olmasam normal olduğu için benim kırkım cikmadan gel bağlayalım dedi

Evet var uygulanıyor ama Türk erkekleri bu yönteme o kadar mesafeli ki bilinmiyor. Kanalı klips gibi bir teknikle kapatıyorlar. Üniversitede hocamız görsel olarak animasyonla anlatmıştı. Ama mutlaka geri dönüş olup olmama durumunun değerlendirilmesi gerekiyor. Çünkü bazen geri dönüşümsüz olabiliyormus

Rabbim onu nasip edecekse hiç bir şey engel değil onu iyice anlamış olduk… Aynen cümlemize rabbim sağlık hayırla kucaklarimiza almayı nasip etsin :palms_up_together:t3:

Ben spirall düşünüyorum şuan hamileyim bundan önce zaten spiralli korunuyordum hemşerilerimizin korkuttuğu gibi hiç bişey yaşamadım şükür sadece düzenli kontrollerini yaptım en koruyucu bence spiralli 7 yıldı kullanıyordum kendi isteğimle cikartim cikarttigim gibide isteyerek hamile kaldım.

Peki regl süreniz ve düzeni normal miydi

Merhaba ikinci düzey ultrasonds bebeğimin kalbinde ciddi problem olduğunu doğduğu zaman Allah korusun yaşamaz dediler yanılma olabilirmi Allah’a sığındım başına böyle birşey gelen varmı sonrasında sağlıklı bir doğum yapan doktorların yanildigi lütfen yazın bekliyorum

En güzeli çip takdirmak iğneler ve ilaçlar yan etki yapior ve devamlı düzenli kullanım istiyor .spriral kanama zayıflama yapior ben çip takdircam tavsiye ederim

Evet normal kızken nasılsa aynı öyle sandece adetttenn önce kramplar oluyo oda normal

1 Like

Çip nasi bişey nasi takiliyo