Doğum yaptım, dualarınızı bekliyorum

Allah yardımcın olsun haber bekliyodum inşallah annesinin kucağına sağ salim döner güzel bebeğiniz rabbim acısını göstermesin

1 Like

Çok geçmiş olsun Allah’ım şifa versin bebeğinize inşallah size bağışlasın​:palms_up_together:

1 Like

Rabbim yardımcısı olsun bebişin de sizinde inşallah :palms_up_together:miniğim benim :pleading_face::heart::heart::heart:

1 Like

Rabbim yavrunuzu size bağışlasın inşallah :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Like

Amin inşallah, Allah razı olsun

Amin inşallah, sağ olun, bedenen toparladım evet, yarın tam bir ay olacak, inşaallah sağlıklı bir şekilde alırım yavrumu kucağıma çok yoruldu minik bedeni

Aminn inşaallah sağ olun

1 Like

Son durumu ne güzel bebişin

1 Like

İnşallah sağlıcakla alırsın kucağınıza ve anneliğinizle de daha da iyi toparlanmasına yardımcı olursunuz. Allahım ikinize de güç kuvvet versin​:palms_up_together:t2::hugs:

1 Like

Amin inşallah, çok teşekkür ederim, sağ olun :pray:

Yoğun bakımda hala, yarın görmeye gidicem inşaallah.

1 Like

Rabbim yardımcın olsun tüm evlatlarımıza ve hastalarımıza şifalar versin tez zamanda

1 Like

Allah yardımcısı olsun minik bedenine büyük adam gücü versin Allah hayata olan savaşında onu kazandırsın inşallah ismini koydunuz mu

1 Like

Keske ayni yerde olsaniz ya :frowning:

Amin inşallah, Allah razı olsun, evet koyduk, Asel adı.

1 Like

Evet, her gün göremiyorum, çabucak servise çıkar da inşaallah, sağlıcakla kavuşuruz

1 Like

Bana da doktor ayrıntılı ultrasonda böyle bir durumdan bahsetti. Gözlerim, bedenim ağlamaktan mahvolmuştu​:cry: Tam da aynı durumu siz yaşıyorsunuz. Rabbim bu mini minnacık bedene öyle bir güc versin İnşallah​:cry: Tüm dualarım bu miniklerle​:rose: Doktor gebelikte muayenede farketmiş miydi bebekteki durumu?

2 Likes

Adıyla yaşasın inşallah nasıl oldu son durumu ne

1 Like

Aminnn inşaallah, sağ olun​:palms_up_together:Hayır farketmedi, dogumdan sonra oksijen seviyesi düşünce suphelenildi, kardiyolog baktı, öyle anlaşıldı, sizin şu anki hamileliginizde mi görüldü,

Hala yoğun bakımda, servise çıkması için dua ediyoruz

1 Like