Doğum hikayem

Evett hanımlar 5 gündür doğum yaptım öncelikle rabbim sizlerin de bebislerinizi sağ salim kucağınza almayı nasıp etsin … 40 +4 sancım yoktu doktor suni sancı dedi yatış yapıldı sonra suni sancı aldım ama dozunda veriyorlar bn hiç ağrı fln hissetmedim damla damla akıyordu ebe bana bugün dogurmayabilirsin de dedi belki 3 gün sonra fln dedi suni sanci yi çekersin ondan sonra nst ye ara ara kontrol ediyorlardı bebeğimin nabzı düşüyordu acil sezeryana alındım çıktığımda bebeğim odada bni bekliyordu :mending_heart: devlet hastanesindeki ebeler iyidi inşallah sıze de iyileri denk gelir benim refakatçim yoktu eşim yanımda kldi ikinci günü akşam saat 5 ti bi hasta geldi bende taburcu olmak istedim @Elif41 @Lavinia3

6 Beğeni

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah :palms_up_together:t2: lohusalığın hayırlı olsun :smiling_face_with_three_hearts::two_hearts:

1 Beğeni

@Züleyha Gözünüz aydın hayırlı olsun Rabbim evladınızı sağlıkla büyütebilmeyi nasip etsin :hugs::bouquet:

Hayırlı olsun :cherry_blossom::sparkling_heart:Bebişinizi sağlıcakla büyütün inşallah Allah anneli babalı büyütsün amin inşallah​:palms_up_together:t3::two_hearts: teşekkür ederiz dönüşünüz için

Aminn Ablm Allah razı olsun :blush::pray::pray:

1 Beğeni

Aminn Ablm Allah razı olsun :blush::blue_heart::pray:teşekkürl ederz

Allah senden de razı olsun inşallah :blue_heart::blush::pray:rica ederim rabbim kolay doğumlar nasıp etsin :pray::pray::blue_heart:

1 Beğeni

Rabbim sağlıcakla analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah darısı bize inşallah:))

1 Beğeni

Aminn Allah razı olsun inşallah :blush::mending_heart::pray::two_hearts:Rabbım hayrli kolay doğumlar nasıp etsin bn hiç sancı çekmedim inşallah szde çekemezsiniz​:pray::pray::pray::mending_heart::mending_heart:

1 Beğeni

Canım gözün aydınnn :heartbeat: sağlıklı mutlu yaşları olsun bebişinin. Allah analı babalı büyütsün :hibiscus: Lohusaliğin hayırlı olsun en güzel şekilde tadını çıkar minnak zamanlarinin​:smiling_face_with_three_hearts::heartbeat::hibiscus:

Hayırlı olsun saglikla büyüsün ins bende ayni oldum 1 gun bekledim bende acil sezeryana aldilar

Senide Mucize Bebek uygulamasına bekliyoruz o zaman 🫶🏻

2 Beğeni

Geldim bile​:smiling_face_with_three_hearts::smiley:

1 Beğeni

Aminn Allah razı olsun inşallah sen neden sezeryan oldn gerçi doktorlardan mi kaynaklı bilmiyorum ama hemen sezeryana alıyorlr @Songül06

1 Beğeni

Bir gun normal dogumu bekledim 1 2 santim acilma vardi acilmam olmadi en son sabah bir doktor geldi dedi hemen sezeryana alin hatal meyal hatirliyorum uykusuzdum actim susadim

Bnim de iki santim vardı ama bos yani​:smirk::smirk:

1 Beğeni

Hayırlı olsun maşallah sağlıkla buyutmeyi nasip etsin rabbim hepimize inşallah.

1 Beğeni

Hayirli olsun canim saglikla buyutmeyi nasip etsin rabbim

1 Beğeni

Amin Amin Allah razı olsun darısı başınıza sancısız kolay doğumlarinz olsun inşallah :palms_up_together::palms_up_together:

Aminn Amin Ablm Allah razı olsun inşallah :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Beğeni