Doğum hikayem

İkinize de maşallah canım Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin :palms_up_together:t3::rose: Lütfen bana da dua et rabbim bebeğime sağlık sıhhat hayırlı ömürler versin bende böyle güzel anılar paylaşayım… Canını sıkmak istemiyorum doktorlar çok kötü şeyler söyledi :pleading_face: o yüzden psikolojik olarak hiç iyi değilim

1 Beğeni

Amin cnm Allah razı olsun

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin inşallah sağ salim kucağınza alırsınız bebeğinizi Rabbim sizleri korusun doğumunz kolaylaşsin inşallah Allah yar ve yardımcınız olsun ablm istersen başka bir doktora görün nasıl şeyler diyorlar ki

ıyi şeyler düşün hayırlara karşılaş inşallah :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together:

1 Beğeni

Allah razı olsun canım… Tirozomi 18 diye bir hastalık var. Ondan şüphelendiler doğsa bile yaşamaz dediler. Kalbinde sıkıntı var omuriliğin de bacakların da kollarında. Üç ayrı doktora gittim hepsi aynı şeyleri söyledi. Amniyosentez yaptırdım sonuç bekliyorum. Rabbime emanet ettim yavrumu… Onun yapamayacağı bir şey yok… Allah’ım Yavrumun bütün sıkıntılarını gidersin…O benim 20 sene sonra gelen minik mucizem :pleading_face:

Lohusaligin hayırlı olsun canım :smiling_face_with_three_hearts: Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin :revolving_hearts:

Yaa rabbim hayırlısıni nasıp etsin aklıma geldikçe sana hep dua edicem Rabbım dualarımızı karşılıksız bırakmasın hayırlısını nasip etsin inşallah ama Allah tan hayırlısını iste hep olsun olsun deme şuan kac haftalık

1 Beğeni

Teşekkür ederim allh razı olsun darısı sizlerin başına rabbim kolay doğumlar nasıp etsin :palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::palms_up_together::smiling_face::smiling_face:

1 Beğeni

Amin inşallah canım :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim canım :rose: 20 haftalık olduk… Öğrendiğim de 17 haftalikdı… Sonlandırmak istemiyorum kesinlikle… Rabbime güveniyorum bu illet ne ise yavrumdam söküp atsın mevlam… Hep bu umuda tutunuyorum. Daha doğuma çok var Rabbimin yapamayacağı hiç bir şey yok. En güzeli ile yavrumu şekillendirsin…:palms_up_together:t3:

1 Beğeni