Bu ultrasonu yorumlarmisiniz

Kafasi kolu baca─č─▒ bir turlu cozemedik :grin::grin:

Cinsiyet tahmini mi istiyorsunuz ? :blush:

Hayir hicbir┼čey anlayamad─▒k eli kolu kafasi nerde

Soldaki kafas─▒ gibi duruyor. Ultrason cihaz─▒ pek net ├žekmemi┼č sanki

├ľzele gidip o kadar para veriyorum 1 dakikada muayne edip gonderiyor doktorum da burda cok tercih edilen bi doktor 3 aylik oldu bebek elini bacagini hic birseyi goremedik

Peki siz sorsan─▒z cevaplamaz m─▒ ? :pleading_face:

Bence ba┼čka bir ├Âzele ge├žin, hi├ž belli de─čil bebek. 3 ayl─▒─č─▒z diyorsunuz. Bu doktorun cihaz─▒da iyi de─čil bence.

O kadar cok hastas─▒ varki adam ugrasmiyor devlet hastanesinde 1 tane doktor var 9 haftalik bebege 7dedi kimse memnun de─čil herkes ozele bu doktora geliyor

Buda bnm m─▒n─▒k k─▒z─▒m nas─▒l

1 Like

Ben 11 haftal─▒kken bebe─či se├žebiliyordum cihazdan. Bizim doktorun cihaz─▒ philips detayl─▒ ultrason kadar net g├Âsteriyor

Kilo etkilermi peki g├Âr├╝nt├╝y├╝ kololuyum ├ž├╝nk├╝ ozellikle gobek var

Abla bence k─▒loyla alakas─▒ yok bende k─▒loluyum ustel─▒m yas─▒mda kucuk 115 k─▒lo gobekte var ben bas─▒n─▒ el─▒n─▒ ayag─▒n─▒ gobeg─▒n─▒ bacak aras─▒n─▒ b─▒le gordum

1 Like

Yok bu senin g├Âbe─činle alakal─▒ de─čil. Bak telefonda bulabilirsem 10 haftal─▒k veya 11 haftal─▒k g├Âr├╝nt├╝s├╝n├╝ payla┼čay─▒m.

Hi├ž net g├Âstermemi┼č genel olarak cihaz. Bir de 12 haftal─▒k falan dimi ┼čuan, tam ense kal─▒nl─▒─č─▒n─▒ ├Âl├žece─či zamanlar bebe─čin.

Tam 12 haftalik zeka testi yapacakmisin dedi bende dedim siz nasil uygun goruyorsunuz oyle kapandi konu

Zeka testi dedigi de ikili tarama galiba

102 ile gebe kaldim 103 oldum bugun tartildim 162 boy

─░kili tarama evet, yapt─▒n─▒z m─▒? Bebe─čin ense kal─▒nl─▒─č─▒ ├Âl├ž├╝l├╝yor ultrason da burun kemi─či mevcut mu bak─▒l─▒yor. Sonra kan veriyorsun. ─░kili tarama testi bu ┼čekilde ilerliyor.

Hicbiri yap─▒lmad─▒ ben antalyadan mardine gelin geldim burda koca devlet hastanesinde tek 1 tane kadin dogum doktoru var birtek gittigim doktora iyi dediler durumum yok yinede bi sekilde gidiyorum ama boyle devam edemez gibi hangi hastaneye gidicem onuda bilmiyorum