Bu ultrasonu yorumlarmisiniz

Mardinde de aile sağlığı merkezi var dimi. Devlette sadece 1 doktor mu var? Çok az değil mi sayısı nüfusa kıyasla.

Aile sagligi merkezi var doktor yok iste o yuzden ozel kalabalik muayene 3 dakika bile surmuyor sacma bi durumda kaldım esim video cekti 27 saniye o kadar kisaydi 600 lira veriyorum her gitmemde

Mardjn kızıltepe deyim ben mardinde baska hastane var orda randevu bulamadim 2 aydir uğraşıyorum

182’ yi. Sabah 10.00 olmadan ara bence mesela 09:57 gibi arıyor ol. O şekilde randevu bulursun.

1 Beğeni

Çok kısaymış gerçekten, 0:27 sn de bir şey belli olmaz .

1 Beğeni

Bende Kızıltepedeyim. Devlet hastanesinde bulmak çok zor. Talep oluştur istersen olunca bildirim gelir sana

1 Beğeni

Siz hangi doktora gidiyorsunuz yada önerebileceğiniz bir doktor varmi ben buraya gelin geldim yabancısıyım mardin devlette yapmak istiyorum dogumu ozele gucum yetmez bu arada doktorumu degistirdim cihanpol de Bülent hocaya gidiyorum su an ve memnunum

Ben devlete gidiyorum. Vedat ozan oda iyi bir doktor. Mardin’de de bildiğim İbrahim batmaz ve Ömer tammo doktorları iyi diyorlar. Bı yıl boyunca cihanpole gittim tedavi için. Tedaviyi bıraktım kendiliğinden oldu. Bizim de durumumuz olmadığı için devleti tercih ediyorum

Bende sezaryen olursam Mardin’de olmayı düşünüyorum. Kızıltepe devlet hastanesi temiz bir hastane değil. İbrahim hocayı tavsiye ederim görümcem de onda sezaryen oldu, memnun kalmıştı. Doğuma yakın doktora muayene olmaya git ki kaydın oluşsun orda olman için

Hergun randevu ariyorum bi bulsam gidicem kaydim olsun diye ama bulamadım iste inşallah bulurum

Ben mecbur sezeryan olucam 13 yaşında kızım var o sezeryan doktorlar normal kabul etmiyor riskli diye

Benim de şuan çok kötü kalça kemiği ağrısı var randevuma da iki hafta var daha. Talep oluştur MHRS uygulamasından. Olunca bildirim gelir sana

Oluşturdum bekliyorum bakalım o ağrıyı hic sorma 2 tane fitik var 17+5 gunluk bebek simdiden basladi hem kilom var hemde sag ayak bilegimde platinler var 9 ayi nasıl doldururum bilmiyorum

Kızlar bir sorum olacak konuyla alakasız ama . Bende 11 haftalık gebeyim. Iki hafta sonunda ense kalınlıgı ölçümü oluyor duydun mu dedi dr . Iki hafta sonunda yapacak sanırım. Bunun hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilir mi. Nasıl yapılıyor testler mesela

Ultrasonda ölçüyorlar onu canım. Bana 1,5 mm fazla dedi doktor,ikili test yaptırdım çok şükür bır sorun çıkmadı sonuçlarda