Bebeğim doğsa da .... yapsak

Merhaba anneler, bebeğiniz doğunca en çok ne yapmak istiyorsuz?

Eşim: bebeğimiz doğsa da parka götürsem salıncakta sallasam

Ben: bebeğimiz doğsa da okula gitse de beraber ders çalışsak

5 Likes

Onu doyasıya koklasam :hatching_chick::white_heart:

4 Likes

Bebeğim doğsa da abileriyle muhteşem karelerini çeksem evin baş köşesine assam bakıp bakıp mutlu olsam :smiling_face_with_three_hearts::heart::blush::relaxed:

2 Likes

Eşim: bebegimiz dogsada önüme baglayıp şehirde gezsek diyor .
Ben: Bebeğim dogsada onun minik burnunu elini görsem artık.
Öpüb koklasam ,onun kokusuyla uyusam və s.falan​:smiling_face_with_three_hearts::pray::pray::pray::pray::pray:

1 Like

Bebeğimiz doğunca ne yapalım hanımlar :grin:

1 Like

Ben bebeğim dogsa da sarılsam koklasam diyorum :heart_eyes:

Episode 2 Rachel GIF by Friends

1 Like

Bebeğim doğsa da koynuma takıp yürüyüşe çıksam onla birlikte diyorum ben de​:face_with_hand_over_mouth::heart_eyes:

2 Likes

Ablasıyla nasıl bir bağ kuracak merak ediyorum ben. Ablasının ilk kucağına gittiği anı görmek istiyorum :blush:

1 Like

Balım ile daha anne karnında birbirlerini hissetme başladılar bence harika bir kardeş olacak
(Balım dokunduğunda tekme attı demistin) :star_struck:

@Cansu Unutmaman çok hoşuma gitti, teşekkür ederim arkadaşım :blush::heart: Evet, ben de güçlü bir bağ kuracaklarına inanıyorum çünkü bebişimiz de ablasının sesini duyunca hemen tepki veriyor :blush:

1 Like

Bebeğim doğsada,onunla beraber dünyayı keşf etsek…Yürümeyi çok özledim çok.:face_exhaling:

2 Likes

Bebegimle yapmak istedigim o kadar şey varki,
Saysam bitmez :smiling_face:

1 Like

Bebişim doğsada beraber tatile gidip minik ayaklarını denize soksam eğlensek diyordum ama artık rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasip estin diyorum dün kanamam oldu doktor düşük riski var dedi halbuki bunca zaman herşey yolundaydı

4 Likes

Allah yardımcınız olsun,kaçıncı haftadasınız? @Gulsen95

Teşekkür ederim 18+1 olduk

1 Like

İnşallah düşük olmaz.:pray:Sorun ne canım?
Nedenmiş dusuk riskin? @Gulsen95

@Gulsen95 Canını sıkıp,olumsuzluğa kapılma.Benim de düşük riskim var.Rahim ağzı yetmezliğim var aniden kısalma oldu.19 cu haftasında rahim ağzının kısaldığını öğrendim ve 20 ci haftasında serklaj yapıldı.Şimdi 26+0 a kadar geldik,Rabbim dayanma gücü versin yavrularımıza.2 aydır ben yataktayım hiç kalkmıyorum,kemiklerim bile sızlıyor yatmaktan,doğurana kadar böyle olucak.Ama söz konusu evlat olunca,anneler bütün zorluklara katlanıyor.Seninde,yavrununda iyi olacağına ve sağ salim kucağına alacağına inanıyorum.Sende kendine inan!:rose::sunny::smiling_face:

Amin inşallah aslında benim hatam kendimi çok yordum ondan kaynaklı

1 Like

Bende 13 haftamda vardı dusuk riski.
Kokulu akıntı geliyordu diye.
Doktorum fitil yazdı iki gün atdım. Sukur artik gelmedj kokulu.
Ama şimdide sari leke geliyor ve hep akıntım oluyor.
Sende cok aklina takma dikkat et çok arkadaşım.:slightly_smiling_face:

1 Like