3l├╝ tarama testi ­čÜ╝

Ben ikiliyi yapt─▒rd─▒m oda e┼čimin zoruyla bi┼čey ├ž─▒kmad─▒ ama bu kesin b─▒ sonu├ž de─čil fln dedi doktor o zaman niye yap─▒yorlar onu da anlam─▒yorum ama ├žok okudum sorun cikanlarda da daha sonra b─▒ sorun olmad─▒─č─▒n─▒ fln bence yapt─▒r─▒p kafa kar─▒┼čt─▒rmaya gerek yok bi┼či var deseler stres yapicaksin olmasada olucak

─░lk ├žocupumda da 2 li de 3 l├╝ xe yapt─▒rmad─▒m hem yan─▒lma pay─▒ var hemde bi ├ž├Âz├╝m├╝ olmad─▒─č─▒ i├žin tercih etmedim. Hem iuan 7 ya┼č─▒nd abi k─▒z karde┼čim var ona bu testelrle down sendromlu dendi do─čuma kadar bir do─čdu gayet normal ┼čuan ilkokul 2 son─▒fta :smiling_face_with_three_hearts: bo┼čuna gebelikte i├žini karartmak istemedim zaten bir sorun olursa normal ├Âl├ž├╝mlerinde bile farkl─▒l─▒k oluyor

1 Like

Bende yapt─▒rmayacagimi s├Âyledim b├╝y├╝k o─člum otizm li o─člumun bu durumunu biz 11yasinda ├Â─črendik Rabbim sa─čl─▒kla kuca─č─▒niza almak nasip etsin in┼čallah hepimizin

1 Like

Ge├žmi┼č olsun can─▒m

1 Like

Sa─čol can─▒m

1 Like

Zorunlu de─čil, size kalm─▒┼č :blush:

Ben hepsini yapt─▒rd─▒m

1 Like

Bu testler kesin sonuc vermiyor ama riskli grupta cikarsaniz kesin sonuc alabilece─činiz ozel kliniklerde ucretli sekilde test yapt─▒rabilirsiniz. Olumsuz bi durum cikarsa gebeligi sonland─▒rmayi dusunmeseniz bile en azindan onceden kendinizi hazirlayabilirsiniz.

Merhaba, Rice ediyorum bilen tecr├╝besi olan test sonucunu yorumlayabilirmi? Doktorum bi┼čey yok her┼čey yolunda bebe─čin iyi diyor. Mom de─čer y├╝kseklipi ile kar┼č─▒la┼čm─▒┼č olan varm─▒ aram─▒zda tecr├╝belerinizi payla┼č─▒rsan─▒z ├žok sevinirim

De─čerleriniz normal. Doktorunuz da ├Âyle dediyse endi┼če etmeyin

Benimkinede bakarmisin ikili taramA