Yürüyüş yapmak

Kızlar ben yürüyüş yaptığım zaman bi 10 dk sonra sancı ve kramp giriyor kasıklarıma. O yüzden pek yürüyemiyorum, aynı durumda olan var mı? Haftaya doktor kontrolümde de soracağım​:worried:

1 Beğeni

:raised_hand:t2:Ben. 32 ye gircem bebek hem çok aşağıda hem de kafasıda aşağıda. 500 mt bile gidemiyorum şuan. Ebeye sordum 3. Olduğu için kasların geveşemiş olabilir dedi. 2. De doğuma gitmeden orman turlamıştım. Yürümek değil sandalyede de oturamıyorum. Yan yatar vaziyet rahat geliyo.

Aynen ben de 33 oldum sizin gibi zorlanıyorum benim de 3. Bebek. Demek ki gevşedik iyice

Demek ki​:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:

Ben 36 haftalığım yürüyorum günlük olarak ama eskisi kadar değilim. Hemen yoruluyorum olduğum yere uzanasim geliyor. Bide bebek yürümeye başladığım zaman karnımın alt kısmına vuruyor direk

1 Beğeni

Ben uygulamaya göre 12 haftalık hamileyim, bugün kardeşimin mezuniyeti için elbise bakmaya gittik çarşıya. Çok yürüdüm, çok yorulmuşum. Şu an karnım çok ağrıyor, bir kaç gündür de belim ağrıyor. Bir sorun var mıdır acaba ya korktum biraz.

Gebelikten dolayı gayet normal endişe etme kanama şiddetli ağrı dinlenince geçmeyen ağrılar varsa o zaman doktora görünmelisin onun dışında endişe etme

Kanama yok çok şükür, sadece şu an ağrım çok ama umarım yarına geçer. Çok teşekkür ederim :cherry_blossom:

1 Beğeni

Ben de yürüyemiyorum malesef aynı sıkıntı benimde 3. Çocugum 2. De hiç yerimde durmuyordum bunda yerimden kalkamıyorum bel agrısı sırt agrısı kasık agrısı yorgunluk bitkinlik bacak agrısı e varisler var bi de kendimi davul gibi hisesediyorum kilolu da degilim ama malesef durum böyle demekki normal

Canım ayağının altına iki tane yastık koy ve sırt üstü uzan. Biraz dinlenmek iyi olacak çünkü henüz riskli haftalardasın…

Bende sizimlenayni durumdayım 3. Gebeligim davul gibi hissediyorum yuruyemiyorum varisler var