Yenidoğan biberon öneri

Annişleer 31+1 den hello herkese hastane çantasına hangi biberon aldınız koydunuz öneriniz nedir?

2 Beğeni

Hastane çantasına koymadım ama ben biberon olarak tommee tippee anti colic biberonu aldım.

1 Beğeni

Ben biberonu sadece ölçek olarak kullandım. Uzun süre biberon kullanımı meme reddi yapıyor philips avent almıştım

2 Beğeni

Kaşık biberon mu kullandınz yada hep memeye devammı

2 Beğeni

Biz ilk 4 gün emzirmeden sonra 30 ml mama verdik. Mamayı hep çay kaşı ile verdik. Her seferinde mama vermek çok zor. Her seferinde yıka dezenfekte etmek yoruyordu. Ben emzirmeye daha çok zaman ayırdım. Bez sayısını takip ettim.

Kaşık biberonu denedik ama kaşık kısmına birden çok mama indi bebek çok tıkandı. Şırıngayı kullanmayı benimseyebilirsen çok rahat edersin.

1 Beğeni

Anladım çok teşekkür ederim canım benim bide kaşık biberonun markası neydi

2 Beğeni

1 Beğeni

Hem Philips Avent hem Lansinoh kullandık biz. Lansinoh’un ucu daha yumuşak geldiği için Lansinohla devam etti Eylül. Şu an Philips’i almıyor

Kaşık biberon kesinlikle koy , olur da sezeryan olursan sütün hemen gelmiyo yani benim öyle oldu. Mamayı kaşık biberonla verdim ben meme reddi olmasın diye. Bir de göğüs pompan varsa kesinlikle onu da koy çantana. Benim aldığım kaşık biberonun da resmini ekliyim. Şuan bile bebeğime damlalarını verirken o kaşık kısmıyla veriyorum :grin: Benim kullandığım kaşık biberondan birden süt inmiyor cansu arkadaşımınkinden iniyormuş. Benimkinin önünde bariyer gibi bir şey var hatta onun da resmini ekliyim

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim bu biberon da anlattığın olayı bi kaç kişi daha anlattı valla napcam şaşrdım​:joy:

1 Beğeni

Baby Nova kullanıyorum

1 Beğeni