Yenidoğan bebek bilgileri için kaynak önerisi

Merhaba anneler ilk bebeğim olucak. Yenidoğan döneminde hastalık geçirdiğinde veya bakımını yaparken panik olmak istemiyorum.
Önerebileceğiniz kitap vs var mı?

Merhaba benimde ilk bebeğım.ama kitap və s.seylere necə gerek yok…hepsini Annene sora bilirsin .sonucda onlar iyi bilir .ben anneme guveniyorum bu konuda 4 çocuk buyutdugu için …bence sende kitap və s .şeylər yerine.annene sora bilirsin.:slightly_smiling_face:

1 Like

@Tatlım
Henüz bebek bakımıyla ilgili kitap öneren olmadı ama internette iki uzmanı takip ediyorum
Uzm. Dr. Osman Gönülal (youtube kanalından takip ediyorum. Güncel bilgiler paylaşıyor)
nurselina_ile_yenidogan (instagramdan takip ediyorum)

1 Like

Çok teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Verdiğiniz bilgileri keyifle okuyorum. Farklı bakış açıları kazandırıyor. Çok az bilgim olduğunu fark ettim. Çok teşekkürler tecrübelerinizi bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için. :heart::smiling_face: çocuk gelişimi için kaynak öneriniz var mıdır acaba ? kitap olur kanal olur :hibiscus:

1 Like

Teşekkür ederim, elimden geldiğince tüm bilgilerimi buraya aktarmaya çalışıyorum :cherry_blossom:

Hatice Kübra Tongar (Kitapları ve Videoları)
Şermin Yaşar (Kitapları)
Dilek Cesur (Kitapları ve Videoları)
Psikolog Ramazan Saygın Şimşek (Videoları)
Dr. Harvey Karp (Kitapları)

Benim en çok takip edip kitaplarını okuduklarım ve videolarını izlediklerim bunlar :cherry_blossom:

2 Likes

Hatice Kübra Tongar ve Şermin Yaşar’ı takip ediyorum yeni kitaplarını aldım hatta :smiling_face: diğer önerilerinize de bakacağım teşekkürler

1 Like