Uyku problemi destek kizlar

26+6 dayim suan da 1 aydir gece uykularim yok nerdeyse uykum hic gelmiyor gunduzde dahil sizledee varmi benim gibi olan uyuyamiyorum…

1 Like

normal bende bu gebeliğimde çok uykusuzluk çektim ama enerjimde hep vardı :smile:

1 Like

Aynen öyle canım ben uyuyorum ama gece zor uyuyorum sürekli dön dön bı kaaciyor uykum bazen saatlerce uyuyamıyorum uyusamda çok uyanıyorum gece uyanınca geri uykuya zor dalıyorum gündüz uykum tamamen bitti zaten başlarda gündüz de geçende çok uyuyan ben şuan uykusuzum

2 Likes

Baslarda iyi uyuyordum son bir aydir cok zor ya :woozy_face: hani 8. Ayda oluyor o tamamda buna cok erken basladi uykusuzluk

1 Like

Bende tam aksine 8. Aya kadar uyuyamayip 8. Ayda yastığı bile atıp uyumaya başladım :rofl:

1 Like

:rofl::rofl::rofl: vallami nSil rahat ediyorsun

1 Like

Valla garip bı şekilde 1 haftadır uyuyabiliyorum bende bilmiyorum nasıl rahat ediyorum :rofl:

Ben uyurken de artık karnıma ağırlık yapıyor sırtım ağrıyor dönerken de canım acıyor tam anlamı ile bidon oldum ya :sweat_smile::joy:

2 Likes

Az kaldiii :woozy_face::woozy_face::rofl::rofl::rofl::rofl:

Midende kotumu boyle birswyler tirmaniyor gibi oluyormu

İştahım çok arttığı için evet :sweat_smile: çünkü doymuyorum yedikçe yerim yani artık kendimi durduruyorum ama durduramadigim zamanlar midemde mahvediyor beni malesef