Tüp bebek anneleri

Aramızda tüp bebek anneleri var mı?? Nasıl gidiyor. Ben 6+3 teyim yarın kalp atışı için gideceğim.

1 Beğeni

Benim de ilk bebegim tüp bebekle olmuştu. Çok zorlu ve meşakkatli bir süreç olsa da evladı kucağına alınca hepsi geçiyor unutuluyor

Merhaba :blush: Güzel haberlerinizi bekliyorum :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Sağlıkla kavuşun inşallah çektiğimiz zahmetlerin karşılığını almamız dileğiyle.:palms_up_together:t2:

Ayy inşallah sağlıkla kavuşalım.:palms_up_together:t2:

1 Beğeni

Merhaba inşallah :palms_up_together:t2:

Merhaba bende tüp bebek annesiyim 13 haftalık olduk :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Merhaba ben de tüp bebekle hamile kaldım .Çok şükür 33 haftalık oldu her şeye değer şimdi o aşamalardaki sıkıntılarımi hatırlamıyorum bile

2 Beğeni

Maşallah darısı isteyen tüm herkese.:smiling_face_with_three_hearts:

Ben bugün minik kalbin atımlarını duydum tarifsiz bir duygu.:face_holding_back_tears::face_holding_back_tears:

@tup-bebek anneleri grubuna katılabilirsiniz.

Yaaa ne güzel. Sağlıkla gelsin bebişler :heart:

Ben de tüp bebek annesiyim 33+3 haftalık olduk.Sağlıkla doğsun bebişler :palms_up_together::baby:

Merhaba ben de tüp bebekle hamile kaldım 22+3 haftadayim Rabbim hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Hamilelik sürecinde kaç ay yattınız nelere dikkat ettiniz

Merhaba canim Rabbim sağlıkla kucağımıza almak nasıp etsin bende tüp Bebek gebesiyim. 27 haftalık hamileyim :smiling_face: 5. Gün embriyosuydu dondurulmuş embriyo transferi oldum. İki embriyo transfer yapıldı biri tuttu. Kızıma kavuşmayı bekliyorum :palms_up_together: