Temudan al覺veri yapan var m覺 旦

Kuzu link deil uygulamay覺 indiriyorsun temu ad覺 :purple_heart:

1 Like

Tamam tatl覺m saol

1 Like

G繹z羹m羹 kararttim bende biseyler ekledim sepete alay覺m bakal覺m inallah g羹zel gelir :hibiscus::face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Ay inaallah :face_holding_back_tears:

1 Like

r羹nler gelince yeni konu a癟覺p bilgi verir misiniz bende al覺cam ama kafam kar覺覺k :innocent::innocent:

1 Like

Tabikii :blush::face_holding_back_tears:

1 Like

len 羹st羹 eime y覺ld繹n羹m羹m羹z i癟in saat ald覺m :grin: Bi cesaret al覺veri yapt覺m valla :joy: Vergiler dahil 948 TL 27 kurua ald覺m. Hadi bakal覺m 19 Haziran ile 8 Temmuz tarihleri aras覺 teslim edilecek diyor.

1 Like

Ay hadi bakal覺mmmm. Sipariin gelince yazzzzz.

1 Like

Harikaaaa :heart_eyes:

Teekk羹rler :slight_smile:

Bende bikac gun once arkadasim sayesinde tanistim. 1u parca sey aldim vergi ile birlikte 700 kusur tuttu. Ilk basta cok gbi geliyor ama aynilarini trendden hesapladim 1. 5 bin kusur. O yuzden hesapli ve mantikli geldi.hatta kargoua verilmis bile. Arkadasim gelen urunlerinden memnundu bebek kiyafetiydi geneli zaten onunki. Benimki karisik bakalim insallah yanilmayiz

1 Like

Bir de orada olur mu bilmem ama naylon ald覺覺m 羹癟l羹 bebek z覺b覺n覺n覺 iade edecektim 1 ay ge癟miti rahat 羹st羹nden bana iade olarak g繹ndermeyin l羹tfen onlar覺 ba覺lay覺n diyip tam tutar覺 iade ettiler

1 Like

Bide su var gecikme olursa falan urun basi 65 tl iade sozu var. Ben hic adini bile bilmiyordum arkadasim vesilesiyle ogrendim. En basit ornek vereyim kizima 3 yas icin folyo balon aldim 10 liraydi trendde baktim en ucuzu 120 kusur falan . Buun gbi o yuzden 165 lira vergiyi her hLukarda karsiliyor

Aynen ve ald覺覺n覺z 羹r羹n siz ald覺ktan sonra indirime girerse fiyat d羹zenlemesi var fark覺 iade ediyolar :slight_smile:

1 Like

Bende 1700 tl lik siparis verdim buradan umarim gelir :grimacing:

Cok da bisey farketmez zaten oyle durumda. Artinca para istemesinler de :grinning:

Ona hen羹z denk gelmedim :sweat_smile:

1 Like

Ay hadi bakal覺m inallah g羹zel gelir :face_holding_back_tears:

1 Like

Yazcam foto da atar覺m :purple_heart:

1 Like

Bende imdi sipari verdim bakal覺m :joy:

1 Like