Sürekli kusmak

Kızlar merhaba 9+4 üm aksamalrı ne yesem kusuyorum su içsem bile kusuyorum bu da aclıktan tansiyon düşmesine sebep oluyor ilaç içiyorum ama yine de kusuyorum çözüm bulabilen var mı

Bende aynı şeyi yaşıyorum 9+5 ve akşamları 4 5 kere kusuyorum malesef. Bulantı hapı da fayda etmiyor bu süreçte 3 kilo verdim ne yazık ki pazartesi randevum var doktora gideceğim belki o bir şey önerir bir umut diyorum bende. Bulantı hapı vs kullanıyor musunuz siz

Bende oyleydim prilam kullaniyorum 2 aydir 16. Haftaya giricem 2 gun sonra baya baya hafifledi artik. Merak etmeyin ilerleyen haftalarda rahatlarsiniz :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Tuzlu kraker iyi geliyordu bana

Ben 16 oldum günde 3 tane prilam 1 tane dramamine kullanıyorum başından bu güne kadar kustum bi yerden sonra artık rutine biniyo normal geliyo hiç geçmeyecek gibi geliyordu geçmedi de bu haftadan sonra geçer diyolar bi umut bekliyoruz ama 3 kutu daha prilam aldım etraf kadar umutlu değilim :joy:

1 Like

Evet bulantu hapı da etki etmıyor malesef

Bende hataydanım nuran hanım ama taşınmak zorunda kaldım deprem yüzünden malesef tanıdık yüzler gormek güzel :heart:

Yaaa, üzüldüm :pleading_face: Biz de Edirne’ye gitmiştik. 5 ay önce tekrar döndük. Yeni bir düzen kurmaya çalışıyoruz. Tekrar dönmeyecek misiniz siz ?

İş bulabilirsek en kısa sürede donmek istiyoruz hataydan uzakta olmak zor

1 Like

Hatay’da da iş sıkıntısı büyük maalesef :pleading_face: Mesleğiniz nedir eşinizle ?

Ben cocuk gelişimciyim eşim grafik ve teknik tasarımcı

1 Like

Ben de çocuk gelişimi ve eğitimi uzmanıyım. Maalesef Hatay’da bu alanda özel sektörde iş bulmak tam bir işkence :pleading_face:

Evet ama orayı cok ozledik ailemizden ve herkesten uzaktayız tek başımızayız. Eşim iş bulursa bir an önce gelmek istiyorum İskenderun tarafında iş buldu ama ev yok 8 10 bin tlye kira bulamıyoruz