Sızde yaşıyormusnuz bu durumu?

Hanımlar merhaba 31 hafta dört gündeyim Kendimi her an lavoboya gitme hissiyatını buluyorum sanki her an afedersiniz küçük aptestim Geliyormuş gibi hissediyorum normal mi yaşayan varmı aranızda??

1 Like

@Ela evet normal çünkü Gebeliğin son üç ayında, bebek ve rahim hacmi artar. Ve idrar yollarına baskı arttığından dolayı sürekli idrar yapma hissi doğar.

evet canim cok normal 31 haftamdan itibaren bebek idrar kesesine baski yapiyor suan 37+4 deyim 10 dk da bir wc deyim resmen idrar kesemi yastik olarak kullaniyor baski yaptigi icin sanki cok tuvaletim var gibi kosuyorum 2 damla geliyor dr normal dedi canim korkma

Çok teşekkür ediyorum ya Çok tuhaf bir şey yani her an lavabo ihtiyacı duyuyorum sürekli geceleri kalkıyorum bir de sizin Bebeğiniz hıçkırıkıyor mu yaşadınız mı durumu

evet hıçkırıyor canim kalp atışı gibi his oluyor atıyor kasıkta​:blush:

Ben ilk zamanlar anlam verememistim… sonradan öğrendim ki hickiriyormus… çok tatlı bir duygu​:revolving_hearts:

Benim bebişim akşamları daha çok hıçkırıyor hatta bazen eşim bile diyor " hıçkırıyor mu o?" diye :smile: Wc meselesine gelince bazen isyan ediyorum hiç üstümü toparlamayayım burda oturayım saatlerce diye. Veya bir yere gidiyoruz wc giriyorum tam çıkıyorum köşeyi dönemeden diyorum ki benim yeniden wc gitmem lazım :innocent: Oğlum diyor sana hortum baglayalim anne :smile:

Gece kaç kere kalkıyorum acaba :face_with_hand_over_mouth: gece gündüz tuvalet nöbeti tutar oldum biri girmeden önce ben gireyim diye gözlüyorum sanki