Şimdiden bebek bezi alan var mi

Hanımlar bu ara önüme sürekli bebek bezi indirimi çıkıyor 2.si 1 TL filan bide çok erken ama hiçbir şeyin fiyatı durduğu yerde de durmuyo alıp biriktiren var mı yoksa bebek doğmadan don biçmemek mi lazım​:person_shrugging:

3 Beğeni

Ben 4 paket aldım doğuma kadar 7 8 paket olur muhtemelen her ay alışverişte 1 paket alıyorum

1 Beğeni

Yaa almak mantıklı bence de ama insan ya bişi olursa diye kötüyü düşünüyor hep babyturco da 2.si 1 TL şuan bakmak istersen maden aliyorsun bende bakayım bı anlık kararla alırım belki​:hugs:

Ben bebeğe bez denemesi yapmayı düşünüyorum 1 paket 1 numara sleepy aldım daha almayı düşünmüyorum doğduktan sonra alırım diye düşünüyorum ama stok yapar mıyım bilmiyorum

1 Beğeni

Ben ilkinde hep slepy kullandım sonra büyüyünce ne bulursam onu aldım, şimdide slepy alıyorum ben ıslak mendil değil de hep pamuk kullandığım için çok aşırı pişik sıkıntısı yaşamadım

Özen grosta çok iyi kampanyaya koyuyor canım aklında bulunsun

1 Beğeni

Teşekkür ederim canım özen gros hiç yakınımda yok normal gross var bakalım denk gelir belki

İlk zamanlar islak mendil bende pek kullanmam dışarda değilsem zaruri hallerde popoyu yıkar geçerim ama tuvalet iletişimi diye bişi var bunda onu bı denemek istiyorum açıkçası belki başarabilirim​:kissing_heart:

Her bebeğin cildi farklı olduğu için pişik yapma durumu var o yüzden cesaret edip stok yapmıyorum malum fiyatlar da uçuk zaten. 1 paket aldım doğduktan sonra pişik yapmazsa o şekilde stok yapmayı düşünüyorum.

Kaç ay pamuk kullandınız ?

Eriklide var şubesi internetten daha uygun orda hep

1 Beğeni

Alerji pişik riskine karşı stok yapılmaması öneriliyor bahsettiğiniz kampanyadan iki paket aldım ama kalıpları çok küçük alacak olursanız yorumlara bakıp iki numaradan alın derim ben öyle yaptım.Migrosta molfixte kampanya varmış 52 li 60 li bir ve iki numara 90 TL eşim de ondan almış

Şöyle söyleyeyim eğer kaka yaptıysa ıslak mendille kabasını aldırdım üstüne hep ıslak pamukla sildim Bi kaç üfledim poposuna kurusun diye, eğer sadece çiş yaptıysa sadece ıslak pamukla silip kuruladım hep takibi wc ye alıştıran kadar, dışarı çıktığımda da yanıma makyaj temizleme pamuğu alıyordum pratik oluyor

1 Beğeni

Pişik durumunu düşünmemiştim hiç oncekilerde olmuştu evet degistirmistik sonra markayı teşekkür ederim​:cherry_blossom:

Toplu alım stok yaparsam alırım bizim burdan düz gidilince oraya çıkıyor direk

Ben sadece 2 adet 1 numara göbek bağı oyuntulu sleepy aldım doğduktan sonra almayı düşünüyorum

1 Beğeni

Anladım. Teşekkür ederim :smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

Biriktirmemek daha mantıklı çünkü bebeğin cildine hangi bezin uyacağını doğduktan sonra anlayabiliyoruz

1 Beğeni

Stoklamaya düşünmüyorum çünkü bebişte alerji yaparmı bilemiyoruz o yüzden 1paket aldım sadece 1numara. Ayni numaradan da stok yapmayı düşünmüyorum çok bezin çok sıkmamasından yanayım erken büyüdükleri için her halde 1numaradan sonra 2 numaraya geçerim

@Rukiyee evet fiyatlar konusunda haklısınız ama bebeğin cildine uyumlu olup olmayacağını bilemezsiniz kâr yapayım derken hepten zarara girmeyin, bezler elinizde kalmasın sonra, herşey neyise ama bez stoğu pek mantıklı değil

1 Beğeni