Şeker yükleme testiyle ilgili tecrübeleriniz nelerdir ( ilk gebelik)

Evet doktorlar da dedi benim tahminim 150 olmasıydı ama seninki 260 çıkmış dedi hata bana dedi bebeğin karnı bir hafta öndeymiş senin bebeğinin kafası değil de popusu geliyor dünyaya dedi :pensive:

İnanın çoğu şeyi evde kendim yapıyorum ama bazen dışarda işimiz oluyo hastane vs o an çok zorlanıyorum. E malum bide sık sık acıkıyoruz. Ben hamile olduğumu öğrenince diyetime başlamıştım. Bana hiç bir zararı da olmuyor bozunca ama tabi kansızlık yapıyor. Arada niyetleniyorum bozmaya ama hiç cesaret edemiyorum​:pensive:

1 Like

İnanın çoğu şeyi evde kendim yapıyorum ama bazen dışarda işimiz oluyo hastane vs o an çok zorlanıyorum. E malum bide sık sık acıkıyoruz. Ben hamile olduğumu öğrenince diyetime başlamıştım. Bana hiç bir zararı da olmuyor bozunca ama tabi kansızlık yapıyor. Arada niyetleniyorum bozmaya ama hiç cesaret edemiyorum:pensive:

Moralini yükset tut canım şekeri olan annelerde bebekte irileşme olması doğal vücutta yeteri kadar insülin salgılanmazsa yiyeceklerdeki şeker kanda birikiyor buda kandan plesentaya geçiyor bebekde yüksek şekere maruz kalıyor takibini yap beslenmene dikkât et sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah​:heart:

1 Like

Ben 10 12 saat dayanamam. 1 saat bile dayanamiyorum.

Amin inşaallah bende öyle yapacam

1 Like