Regl gecikmesi

Merhaba hanımlar Bugün 4 günüm reglm gecikti Test yapıyorum negatif

Geç dollenme olabilir biraz daha sabret kan testi ver

1 Beğeni

Benim de hamile olmadan önceki ay 6 gün gecikmişti test negatif çıkıyordu belki geç döllenmiştir diye doktora gittik ama negatif çıktı sonraki ay hamile kalmıştım istiyorsanız inşallah size de nasip olur 🩷

1 Beğeni

Ben bir gün gecikme arasiyla yaptım silik çizgi çıktı ve 2 gün sonra tekrar yaptım net çıktı pozitif

1 Beğeni

Önceki aylarda şubat gibi 8 gün gecikmem oldu her test yaptığımda negatif sonuç aldım nisan ayında 2 günlük bir gecikme ve adet belirtileri gibi gögüs hassasiyeti kasık ağrıları vardı test yaptım silik çizgi ile gebe olduğumu öğrendim 7 haftalığız şimdi . Ya bekleyin ya da kan verin yoksa da varsa da hcg değeri kesin net çıkıyor zaten

2 Beğeni

İnşallah öyledir çok istiyoruz :pray: ama dün dayanamayıp kan testine gittim sonuç yine negatif ama hala yok 1 hafta oldu dediğiniz gibi geç döllenme sanırım varsa eğer :palms_up_together:

Malesef regl geldi :pensive: hava değişiminden sanırım gecikme oldu

Olsun canını sıkma sen yine de bedenini ona göre hazırla bu en büyük avantaj olur senin için sonra hayırlı zamanda nasip eder Allah misafirini size :heart_hands:

Takma canım hepimiz bu yoldan geçtik ummadin anda olur kendine güven arkası gelir bu sefer olmadı başka sefer olur kendini sitrese koyup germe hamilelik sabır ister bir deneyimde ila olacak

Hamilelik planmaya başladığımızda hemen olacak gibi düşünüyoruz ama aslında öyle değil ben 5. Ayda hamile olduğumu öğrendim üzücü ve yorucu bir süreç biliyorum ama içinizi ferah tutun en doğru zamanda olacaktır stres yapmayın :blue_heart: