Rahim sarkmasi

Doğumun nasıl olacak gerçekten merakla bekliyorum normal yaparsın inşaallah bizede umut olursun​:hugs:

Allah razı olsun amin insallah. Hepimiz icin hayırlısı olsun. Normal zamanda da var malesef:( genelde uzanmaya çalışıyorum biraz ayakta durayim hissettigim beni çok rahatsiz ediyor. Bebek buyudukce nasil olacak ya da doğum nasil olacak bende merak ediyorum

Sizinki bı ileri seviye demekki benim o kadar yok…rahim büyüyüp çocukla yukarı çıktıkça topluyor herhalde …hayırlısıyla normal bir sekilde doğum nasip etsin rabbim herkese bu arada kötüyü cagirmayin ağzımızdan çıkan herşey dua hükmüne geçebilir o yüzden olumlu düşünün ki rabbim de öyle nasip etsin​:smiling_face_with_three_hearts:

İnsallah Allah razi olsun. Haklisin Rabbim hayirlisiyla saglikla dogum yapmayi nasip etsin. Sizede Rabbim şifa versin insallah

Amin Allah razı olsun :smiling_face_with_three_hearts: cinsiyeti belli mi bebisinizin

Yok bayramdan sonra gidicem ozaman ogrenirim insallah Sizin belli mi :smiling_face_with_three_hearts:

Merhaba hanımlar ben 28 haftalık gebeyim fakat karnım çok aşağıda ya büyüdükçe aşağı sarkıyor normalmi böyle olması

Pazartesi gidecem bende o zaman öğrenmeyi umuyorum

1 Beğeni

Doktorunuza sordunuz mu durumu kişiden kişiye değişiyor hamilelik 8 sene oldu o yüzden unuttum ben nasıl oluyordu karnım ama son haftalarda iniyor diye hatırlıyorum

Erken doğum falan demediler bana ama ilk başta sezeryan olabilirsin dediler bebek büyüdükçe oda kayboldu hatta bende tıkanıklık yapıyordu tuvaletimi yapamiyordum özelde ki doktor sezeryana gerek yok normal.olur dedi zamanla açıldı tıkanıklık çok zor bir durum kaşık ağrısı oluyor hep sanki asagidan çekiyorlar gibi hissediyorum bazen karnimda hep aşağıda duruyor benim 5 aydan beride kasılmalarım çok vardı

Özelde mi yapacaksınız dogumu

Yokk devlette yapicam

Benim için bı umut daha :hugs: sağlıkla kucaginiza alırsınız insaallah…sizden ricam doğumun nasıl olduğunu burdan yazarsanız çok sevinirim :smiling_face_with_three_hearts:

Tabi ki yazarım inşallah sağlıkla kucağımiza alalım inşallah

1 Beğeni