Plesenta previa 33. Hafta ­čśö

Merhaba. Daha ├Ânce burada plesenta previayla ilgili ba┼čl─▒k a├žm─▒┼čt─▒m. 33. Haftaya geldim ama maalesef plesenta hala a┼ča─č─▒da. Durumda bi d├╝zelme olmad─▒ yani. Bilkent ┼čehir hastanesine gidiyorum. 34 haftada proflar bak─▒p duruma g├Âre karar vereceklermi┼č. Tehlike varsa erken alma durumlar─▒ olabi┼čiylrmul. Dualar─▒n─▒z─▒ bekliyorum. ─░n┼čallah ben de buraya g├╝zel bi do─čum hikayesi yazabilirim :palms_up_together:

2 Likes

25 den sonra kesenin yukar─▒ gelme durumu olurcmu bilemiyorumÔÇŽ Allah hakk─▒n─▒zda hay─▒rl─▒s─▒ni versinÔÇŽ bebi┼č ve siz sa─čl─▒kl─▒ olun da gerisi ├Ânemli de─čil :revolving_hearts:

Art─▒k yer de─či┼čtitme durumu yokmu┼č zaten. ┼×u an mesaneye ya da rahime yap─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ var m─▒ diye endi┼čeleniyor doktorlar. ├ç├╝nk├╝ ya─č─▒┼č─▒kl─▒k varsa rahimin al─▒nd─▒─č─▒ durumlar olabiliyomu┼č ameliyatta. ├çok ┼č├╝k├╝r bebe─čin geli┼čiminde bir s─▒k─▒nt─▒ yok. Art─▒k dua edip beklemekten ba┼čka ├žarem yok. Allah hepimize evlad─▒n─▒ sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin :palms_up_together:

1 Like

Allah yard─▒mc─▒n olsunÔÇŽ iyi d├╝┼č├╝nÔÇŽ Rabbimden iyisini hay─▒rl─▒s─▒yla isteÔÇŽ iyi olacak inan─▒yorum :revolving_hearts:

─░n┼čallah :palms_up_together: ├žok te┼čekk├╝r ederim :cherry_blossom:

Tehlike durumunu bilmiyorum ama benimde a┼ča─č─▒da doktor rahim a─čz─▒n─▒ kapatmadigi s├╝rece normal do─čum olur dedi

Baz─▒ ki┼čilerde plasenta mesaneye yapisabikiyor i┼čte ama ├žok s─▒k g├Âr├╝len bir durum de─čilÔÇŽ

1 Like

Allah korusun Allah yard─▒mc─▒s─▒ olsun herkesin :rose::pray:

1 Like

[quote=ÔÇťMelikefdn, post:9, topic:25793, full:trueÔÇŁ] Benim rahim a─čz─▒n─▒ tamamen kapat─▒yor. Zaten ilk do─čumum da sezeryand─▒ o a├ž─▒dan bi s─▒k─▒nt─▒m yok. Tek korkum yap─▒┼č─▒kl─▒k durumu varsa ameliyat─▒m─▒n k├Ât├╝ ge├žmesi. Ama iyi d├╝┼č├╝nmeye ├žal─▒┼č─▒yorym. Size normal do─čum ihtimalinden bahsetmi┼č demek ki benimki kadar kritik bi durumunuz yok hatta zamanla yukar─▒ ├ž─▒kar in┼čallah sizinki :palms_up_together::blush:

Benimki ├ž─▒kt─▒ÔÇŽ emin de─čilim ama 24 yada 25 de kontrole gitti─čimde olmas─▒ gereken yerde dediÔÇŽ

1 Like

Ay di─čer arkada┼ča yazmaya ├žal─▒┼č─▒yorum da ─▒srarla size yan─▒t g├Ânderiyor :joy:

1 Like

Olsun sistem beni sevmi┼č :revolving_hearts:

2 Likes

@Fadik sana diyor k─▒z

1 Like

─░n┼čallah can─▒m pozitif d├╝┼č├╝n umar─▒m risk olu┼čturmaz ├žok az kalm─▒┼č do─čuma ikiniz de sa─čl─▒kla atlatin in┼čallah s├╝reci :revolving_hearts::rose:

1 Like

Evet aynen :smile:

1 Like

Amin in┼čallah ├žok te┼čekk├╝r ederim. Siz de sa─čl─▒kl─▒ ┼čekilde kuca─čnza al─▒n in┼čallah :palms_up_together:

2 Likes

Amin in┼čallah can─▒m :revolving_hearts: