Oksapar igne kullananlar

Meraba hanimlar. Kanda pihtilasma olup oksapar igne kullananlar var mi aranizda. Ben 5 +2 gunluk hamileyim… dpktorum kalp atisindan sonra kullanmam gerektigini soyledi. Ama oncesinde de kullaniliyomus sanirim. Bgisi olan yazabilir mi

1 Like

Ben tüp bebek yontemiyle hamile kaldım transfer yapıldığından beri clexane iğne kullanıyorum zaten birbirlerinin eş degeriymis onlar ona ilaveten kan sulandırıcı coraspin de kullanıyorum düşük olmasın diye kullanıyoruz bildiğim kadarıyla 6+4 olduk bizde :))

1 Like

ìÝì akşamlar bende 8 yılik evliyim çocuğum olmuyordu tüp Bebek tedavisi yapmaya karar verdik. Tedaviye başlamadan hamile olduğumu öğrendim şuan 10+4 haftayim bende o iğneleri kullanıyorum. Pıhtılaşmayi engeliyor ve sayede düşuk yapmıyorsun

1 Like

Hoşgeldiniz :sun_with_face: Gebeliğiniz hayırlı olsun :ribbon:

Geçmiş olsun :pray:

1 Like

Merhaba bende kullaniyorum ama enox oskapar kullandim ama cok yaktigi icin baska marka aldim simdi gayet iyiyiz bence sizde deneyebilirsiniz oskapardan sonra iyi oluyo coraspinde kullaniyorum kan pihtilamam var daha onceinde iki dusugum var bu ucuncu suan 11 haftaligiz :palms_up_together:t2::heart:

Merhaba kızlar bizde 19 haftaligiz bende kullanıyorum gebeligimin başından beri son zamana kadar kullanacakmisim doktorum öyle söyledi Allah hepimizin yardımcısı olsun

Amin insalllah

Hos buldum :smiling_face_with_three_hearts: teşekkürler

Hoşbuldum çok tşk ederim :kissing_heart::kissing_heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: