Normal doğum mu sezeryan mı 🤷‍♀️

Tabii ki hakkımızda hayırlısı olsun rabbim bir avazda kurtarsın

1 Beğeni

Takmayın kafanıza herşey olacağına varıyor siz hamileliğinizin tadını çıkarın doğum yaptıktan sonra hamilelik hallerimi özlüyordum her anı cok kıymetli inanın

Aminn İNŞALLAH :palms_up_together:

Kafaya takmaktan hamileliğin tadını cıkartamıyorum :smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

En açıklayıcı cevap bu olmuş :joy::joy:

1 Beğeni

Kısa ve net​:joy:

1 Beğeni

Hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah :heart_hands: evet sezeryan sonrası sıkıntı ama normal doğumda sancı şiddetini bilmemek korkutuyo :face_with_peeking_eye::face_with_peeking_eye:

Sizin doğum ne zaman

Nişanı nasıl görüyoruz :smirk: bizim doktorumuz da sizin tercihiniz ama bebek için son aylar da kesinlikle önermiyoruz dedi

Uygulama’ya göre 7 Temmuz

Benden sonrasın inşallah sağ sağlim kucağımıza almak kısmet olur :heart_hands: tecrübelerimi paylaşırım seninle de :joy::joy:

Senin ne zaman

Gerçekten çok iyi olur cok teşekkür ederim :cherry_blossom: suni sancı regl agrısı gibi mi yoksa daha mı şiddetli

Hepimizin böyle kolay olur bi solukta kurtuluruz umarım :heart_hands:

1 Beğeni

24 Haziran uygulamaya göre :rose:suni sancı etrafımdan dinlediğim kadarıyla çok daha kötü dayanılmaz bi sancıymış inşallah gerek kalmaz bizlerde

Aaa aramızda da pek fark yokmuş :face_holding_back_tears:normla doğum için ananas,hurma ve Meryem ana otu öneriyorlar sanırım o şekilde ilerleme yapacagım ama yürüyüş yapamıyorum

Yürüyüş yapamıyorsan bile son haftalarında merdiven in çık canm onunda etkisi oluyormuş evet hurma ve Meryem ana otunu bende duydum birde bol bol Meryem suresi oku

Tamam canım öyle yapayım çok teşekkür ederim :cherry_blossom::brown_heart:

Rica ederim :rose::heart:

Ne zamandan itibaren makat gelisliydi 3. aydan beri çocuk kasıklarımda resmen 24.haftada hala makat gelisliydi Dr 36.haftaya kadar beklicez dedi bakalım

1 Beğeni