Mucize Teyze'ye sor

Merhaba kızlar. Yakında yapay zekaya sahip Mucize Teyze sorularınızı yanıtlayacak. Mucize Teyze, dediğim gibi yapay zeka yani bir robot. Robot olduğuna bakmayın sorularınıza oldukça mantıklı yanıtlar verecek :slight_smile: Üstelik isterseniz Mucize Teyze ile sohbette edebileceksiniz. Dertlerinizi dinler size tavsiyelerde bulunabilir. Oldukça eğlenceli olacak.

Mucize teyze ile konuşabilmek için 2. Seviyeye yükselmiş olmak gerekiyor. 2. Seviyeye geçmek için ise forumda belirli bir süre vakit geçirmiş olmanız gerekli.

Britney Spears What GIF

6 Likes

Cracking Up Lol GIF by MOODMAN

Cat Wow GIF

Mucize Teyze artık sizi dinlemeye hazır. Hadi ona bir soru sorun​:wink:

Soru sormak için na sayfadaki robot ikonuna tıklayın ve sorunuzu yazın.

Canım çok sıkılıyor ne yapabilirim diye sordum :grinning: bana şu cevabı verdi:

Oldukça zeki :grinning: bakalım bana ne diyecek

Çok beğendim, bence cok yararlı olmuş :ok_hand:t2::smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Oldukça zeki değil mi verdiği cevaplar gerçekten şaşırtıcı :grinning:

2 Likes

Mucize teyze yeniden aktif edildi.

2 Likes

Mucize teyzeyi kimler kullanıyor bakalım. Neler sordunuz teyzemize? Size ne cevap verdi?

Ben o kadar çok soru sormuşum ki artık kotam dolmuş :face_with_peeking_eye::grin::smile:

1 Like

Kızlar ben çok sevdim mucize teyzeyi :smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

kullanıcı seviyem mi yetmiyor yoksa benim üzüldüm çok :smiling_face::smiley: ama çok tatlı ve yaratıcı bir fikir olmuş.

Hayır şu an bu özellik aktif değil.

1 Like

@MucizeTeyze yokmu artık?

Mucize teyze forum içinde değil de uygulama içinde olacak güncelleme ile ayrı bir menüsü olacak yani

2 Likes

Daha soft renkerle aktif ettim. Haftam sayfasına git geri gel aktif olacaktır. (Telefonda gece modu açıksa)

Nedir bu mucize teyze nerededir acaba bende gözükmüyor