Muayene ucretleri artmis mi hanimlar

Ben sordugumda gun sınırlaması yok dediler

Enteresanmis degistimi acaba

Belkide degisti 1 sene once bole idi .neyse biz zamaninda doguralim da

1 Like

İhtiyacimiz olmaz insaallah ve sırf ihtiyaten ögreniyo oluruz gebelerin duasi tutarmis herkes birbirine saglikli ve zamaninda dogum icin dua etsin kimseden kötü haber almayalım hep beraber mucize bebek uygulamasına gecelim zamani gelince

1 Like

Amin inşallah tum anneler zamanında saglikla kucagimiza alalim🩷

1 Like

Bebeğin hareketli olmasi açilmayi sağlamaz bebek buyudukçe yeri daralir kasiklarada vurur yukarilarada ama kadiklarda tekme hissederseniz o ayak aşaği duruyordur ondandir korkmanizi gerektiricek bir durum yok ama tabiki sanci yapar bebek buyudukce hareketleri sizi acitir bu cok normal bir durumdur

1 Like

Evet 815 veriyorduk en son 1000 tl verdim doğım için bana da 20 dediler

1000 oldu dogumda 20 demisti kac ay once simdi diyor 25 dedim en bastan konustuk bunu madem.oyle paket onerseydiniz dedim diyor ozamab 22 sabitleyelim dedi not aldi

1 Like

Artmiş bugun geldik bende sasirdim 1000 veriyorduk 1500 oldu dediler haziranda artiyor demekki

1 Like

Yok kiz 600 basladim sonra 815 oldu simdi 1000 ben aralikta hamileydim zaten ocaktan martta yaptilar zam sonra simdi

1 Like

İlk baş hangi fiyatta anlaştıysanız o fiyatta olmalı aslında

20 bin ama o subatta falandi ben dedi kabul ederim ama hastane etmez dedi doktor 22 yapti yani

Merhaba hangi hastane acaba

Özel hastaneler sanırım artık 2 ayda bir zam yapıyor :woozy_face:

Bursa osmangazi aritmi hs. @Nefise

Devlette mi yoksa ozel de mi

1 Like

Özelde canım

1 Like