Lohusalık (Annelik Hüznü)

Bu lohusalık süreci geçecek mi anneleerrr :face_holding_back_tears::smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Ahh :heart: tabi ki geçecek, bebişle birbirinize alışmaya başladıkça, o tempoya ayak uydurmaya alıştıkça ve zamanla hem kendinizin hem bebeğin ihtiyaçlarına yetişebildiğinizi gördükçe geçecek. Daha çok çok yenisiniz birlikte, biraz zaman sadece. Bu süreçte çevrenizdekilerden destek istemekte de çekinmeyin, evin işlerine yemeğe vs koşturmayın, sadece bebeğinize ve kendinize zaman ayırın​:heart:

2 Beğeni

Evet tabiki geçecek . Bende bebeyime alışmayordum . Tam rahatladım derken film başa sardı yine hamileyim bakalım nolcak ilk bebem 6ayllk ben yine hamileyim yine zorlu günler beni beklyo yalniz balıcam

1 Beğeni

Aklımdan geçenleri @duygugillerdenbiri arkadaşım yazmış zaten sağolsun :blush: Geçecek tatlım, merak etme. Sabır biraz sadece

2 Beğeni

Düşünce yapılarımız bir olunca birbirimizi tamamlıyoruz :smiling_face_with_three_hearts::cherry_blossom:

1 Beğeni

Kaygılarım çok yoğun sürekli ya bebeğe ya eşime bişey olacakmış korkusu içindeyim bu normal mi ?

1 Beğeni

Çok normal değil mi, hamileliğinizi düşünün. O zamanlarda da kaygı hissetmiyor muydunuz? :blush:

2 Beğeni

bu korku bende de var​:expressionless:

2 Beğeni

Ne zaman ve nasıl geçiyor bu kaygılar?

1 Beğeni

Bilemiyorum maalesef ben henüz hamileyim :face_with_hand_over_mouth: ama bir kedi annesi olarak bu kaygım hep var​:face_with_hand_over_mouth: Annelik tecrübesi olarak @NURAN arkadaşımızdan destek istiyorum​:face_with_hand_over_mouth: bu kaygılar ne zaman geçer ya da geçer mi? :cherry_blossom:

2 Beğeni

@İgneiplik-punch @duygugillerdenbiri Elbette bu kaygılar geçecek. Ben 40 güne kadar kızımı annemin kucağına bile vermiyordum. Sanki camdaki kız misali sadece kucağımda uyutuyordum gittiğim yerde, 2 saat uyuyorsa 2 saat kucağımda tutuyordum. Lohusalık günün tamamlanınca hepsi geçiyor merak etme :smiley::blush:

2 Beğeni