Lohusa ┼čerbeti tarifleri ­čŹ╣

Merhaba han─▒mlar. Galiba do─čuma en yak─▒n olan─▒n─▒z benim :smiling_face_with_tear::face_with_peeking_eye: lohusa pijamas─▒n─▒ bile belirleyemedim. Bari lohusa ┼čerbetimizi belirleyelim.

Varsa bi lohusa ┼čerbeti tarifi al─▒r─▒m :tropical_drink:

Daha ├Ânce lohusa ┼čerbeti i├žtiniz mi?

@Esma @Mutlubiranne_1 ┼čerbet tarifi payla┼čmak isterseniz ben de denemek istiyorum :heart_eyes::innocent::rofl:

Bende bilmiyorum ki annelere paslad─▒m konuyu :smiling_face_with_tear:

1 Like

Maalesef bende hi├ž bilmiyorum. Hatta ben istanbulda ya┼čarken hi├ž lohusa ┼čerbeti diye bir┼čey g├Ârmemi┼čtim ta kii Akhisa gelene kadar.

1 Like

@Funda lohusa ┼čerbeti yapacak m─▒s─▒n :smiley:

Lohusa ┼čerbeti tercihen yap─▒lan bi┼čey muhtemelen ├ž├╝nk├╝ benim ├ževremde gitti─čim hi├ž bir lohusa da g├Ârmedim.ama ho┼č bi ikram olur anneme s├Âylerim yapar. :heart_eyes:

1 Like

Turklerde ┼čerbet yapiyorlar ama bizde yapan yok oyle ┼čey.
Bizde gelene,├žay veriyorlar iki ki┼či geliyor zaten gelincede.cok ├žok gelen yok gelen ya iki ki┼či ya tek oluyor.cay tatli ikram ediyoruz :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Ay bizde kaynar derler aktarlarda haz─▒rlan─▒r ├Âyle paket ┼čeklinde al─▒n─▒r sonra evde tencerede kaynat─▒l─▒r lohusa ┼čerbeti o ikram edilir herkese hi├ž unutmu┼čum ben onu konu ├Ân├╝me ├ž─▒kt─▒ birden bu kadar m─▒ denk gelir hemen alay─▒mÔÇő:heart_eyes:

2 Likes

Yani ben k├╝rtlere gelin geldim bizde t├╝rklerde lohusa ┼čerbeti yap─▒l─▒r ablamda i├žmi┼čtim ben ├žok g├╝zel tad─▒ hastanede kahve yan─▒ bardakla ikram ettik gelenlere ama Kay─▒nvalidem bilmiyoruz biz bizde yok dedi muhtemelen bende yap─▒lmaz annem dizinden ameliyat oldu─ču i├žin do─čuma kat─▒lamayacak o y├╝zden hay─▒rl─▒s─▒ amann onu yap bunu yap bitmiyor yeni nesil ┼čeyleri bebe─čimiz sa─čl─▒kla gelsin yeter